Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 2.novembris  


Cēsīs viesojās Auces novada pašvaldības sociālā dienesta darbinieki

 

Trešdien, 31.oktobrī, Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” (turpmāk – Aģentūra) viesojās Auces novada pašvaldības sociālā dienesta darbinieki un aprūpētāji, lai iepazītos ar Aģentūras darbības modeli, sniegtajiem pakalpojumiem un pārrunātu aktuālās problēmas un risinājumus sociālajā darbā.

 

Viesi no Auces novada pašvaldības apskatīja Aģentūras naktspatversmi, HIV un atkarību profilakses kabinetu un dienas centru bērniem un jauniešiem „Saules taka”.

Viesi tika iepazīstināti ar Invalīdu – habilitācijas dienas centru personām ar funkcionālās attīstības traucējumiem,  Vidzemes reģiona mobilo sociālo pakalpojumu Resursu centru un ar Latvijas SOS Bērnu ciemata asociācijas projektu „Ģimeņu stiprināšanas programmas izstrāde un ieviešana Cēsu novadā” , kuri darbojas Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros, kā arī ar Ģimeņu atbalsta nodaļas un Atbalsta nodaļas pilngadīgām personām darbu.

 

„Daudz jautājumu Auces kolēģiem bija tieši par aprūpes mājās pakalpojuma organizēšanu, kā arī viņi bija patīkami pārsteigti par Cēsu Sociālā dienesta sniegto sociālo pakalpojumu klāstu,” atzīst Atbalsta nodaļas vadītāja Laine Zālīte.

 

Sarunā ar Auces viesiem Ģimeņu atbalsta nodaļas vadītāja Ivita Puķīte uzsvēra:

„Ļoti nozīmīga ir dažādu projektu realizēšana, kas dod papildus resursus un iespējas. Tas dod iespēju sniegt iedzīvotājiem kvalitatīvus un daudzveidīgus sociālos pakalpojumus. Tāpat svarīga ir dažādu institūciju savstarpējā sadarbība un atbalsts.”

 

Pieredzes apmaiņas vizīte bija liels ieguvums gan Auces novada pašvaldībai, gan arī Sociālajam dienestam.

 


Attēlā: Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” un Auces novada pašvaldības Sociālā dienesta darbinieki (foto V.Pleševnika)

 

 

Vita Pleševnika

Cēsu novada pašvaldības aģentūras

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv