Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 2.decembris  


Cēsu Izstāžu namā koncertēs Latvijas Nacionālā operas mūziķes un pianiste Jautrīte Putniņa

Pirmdien, 8.decembrī plkst.18.30 Cēsu Izstāžu namā kamermūzikas koncerta „Kas ir kas?” ietvaros uzstāsies stīgu kvartets, kura sastāvu veido pieredzējušās Latvijas Nacionālā operas orķestra mūziķes Anita Balčuna (vijole), Biruta Vaivode (vijole), Inga Ozoliņa (alts) un Laima Kunkule (čells). Kamermūzikas koncerts tiek veidots kopā ar pazīstamo pianisti Jautrīti Putniņu, un tajā skanēs J.S.Baha, A.Korelli, J.Vītola, Alfr.Kalniņa un A.Tīsa skaņdarbi.

 

Valmierā dzīvojošā pianiste Jautrīte Putniņa ir pazīstama ar individuālām un spilgtām mūzikas interpretācijām un radošu, nepastarpinātu pieeju mūzikai un muzicēšanas procesam. Pianiste ir aizrāvusies ar senās taustiņinstrumentu mūzikas un cita maz spēlēta repertuāra popularizēšanu Latvijā. Jautrīte Putniņa ir arī Senās (tagad – Ziemas) mūzikas festivāla un Latviešu mūzikas dienu iniciatore Valmierā. Daudz laika Jautrīte Putniņa veltījusi Johana Sebastiāna Baha, Fransuā Kuperēna mūzikai. Nozīmīga un paliekoša vērtība ir viņas Volfganga Dārziņa, Leonīda Vīgnera, Jāzepa Vītola un citu latviešu komponistu ieskaņojumiem.

 

Koncerts tiek īstenots sadarbībā ar Valmieras Mūzikas skolu.

 

Ieejas maksa pieaugušajiem Ls 2, skolēniem, studentiem, pensionāriem – Ls 1.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lv

 

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv