Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 2.decembris  


Cēsu Izstāžu namā atvērta Daces Lielās izstāde 'Gleznas'

Cēsu Izstāžu namā (Pils laukums 3) no 3.decembra atvērta Daces Lielās izstāde ''Gleznas''.

 

Dace Lielā ir viena no redzamākajām savas paaudzes gleznotājām, kas  ar smalku tonalitāti strādā pie lielformāta figurālām un  ainavu kompozīcijām. Kā iedvesmas avotu saviem darbiem un radošajai izpausmei māksliniece min dabu. ''Nespēju beigt apbrīnot dabu. Tā vienmēr ir bijusi tik patiesa un fascinējoša. Gaisma, sajūtas un cilvēki šajā vibrējošajā un dažreiz klusajā pasaulē ir manu gleznu saturs'', vēsta izstādes autore Dace Lielā.

 

Mākslinieces darbi atrodas Mākslas muzejā Arsenāls Rīgā, Latvijas Mākslinieku savienības kolekcijā, Valsts Tretjakova galerijā Maskavā, Jane Voorhes Zimmerli mākslas muzejā Ņūdzersijā- ASV, Poznaņas Mākslas muzejā Polijā un privātās kolekcijās Latvijā un ārzemēs.

 

Izstāde veidota sadarbībā ar mākslas galeriju ''Daugava''. Izstāde būs apskatāma Cēsu Izstāžu namā no 3.decembra līdz 2.janvārim.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Nata Livonska

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja

galvenā speciāliste Izstāžu nama

ekspozīciju darbā

tālr. 64123557;26175509

e – pasts: nata.livonska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv