Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 2.decembris  


Egle rotāsies arī Vienības laukumā

 Cēsniekiem rūp, lai pilsēta Ziemassvētkus gaidot būtu koši izdaiļota un pašvaldībā saņemam daudz jautājumu par eglēm. Proti – kur palikusi egle Vienības laukumā, vai šogad tā vispār būs?

  Kā pastāstīja Cēsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas vadītājs Igors Mercs, Vienības laukumā egle jau bija atvesta un uzstādīta, taču to nācās ātri vien demontēt un vest projām. Egli zāģēja un transportēja aukstākajā novembra nogales dienā un, pamatīgajā salā, koka zari bija kļuvuši trausli un lūza. Nonākot līdz Cēsīm, egle bija tik skumjā skatā, ka nekādi nespēja rotāt pilsētas centru. Taču rītdien 3.decembrī ekspertu komanda dosies uz Vaives pagasta mežiem nolūkot citu egli, lai nākošajā nedēļā, kad laika apstākļi nedaudz atmaigs, to atvestu un uzstādītu Vienības laukumā.

  Cēsīs jau ir uzstādītas egles Rožu laukumā un pie pilsētas pansionāta. Vēl egles uzstādīs pie slimnīcas, pie stacijas un Vienības laukumā. Rožu laukumā 10.decembrī no pulksten 15.30 , atbalstot akciju „Eņģeļi pār Latviju,” notiks Eņģeļu egles atklāšanas svētki ar mūziku, priekšnesumiem, „Swedbank” dāvātām piparkūkām un paciņām bērniem un, protams, eņģeļiem, kurus darinājuši Cēsu mākslas skolas audzēkņi un „Swedbank” darbinieki.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv