Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 3.janvāris  


"Aizkraukles banka" aicina pieteikties raidījumam "Mājokļa jautājums"

"Aizkraukles banka" aicina pieteikties raidījumam "Mājokļa jautājums" 

2006.gada 2.janvāris.

Informāciju sagatavoja Zane Lagzdiņa, "Aizkraukles bankas" preses sekretāre.

Aizkraukles Banka aicina pieteikties raidījumam "Mājokļa jautājums" un piepildīt sapni par skaistu mājokli!

"Mājokļa jautājums", ko translē telekompānija LNT, Latvijā ieguvis plašu sabiedrības interesi, tāpēc tā filmēšana tiek turpināta. Jau sākot ar 5.decembri, pieteikt savu dzīvokli pārvērtībām ir iespēja ikvienam. Lai to izdarītu, tikai jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodas Aizkraukles Bankas mājas lapā (www.ab.lv ), bet tālāk atlases veidā tiks izvēlēta 21 laimīgā ģimene, kuru mājoklis ar profesionālu speciālistu palīdzību piedzīvos lieliskas pārmaiņas.

Katrā raidījumā skatītāji var sekot līdzi kādas ģimenes mājokļa pārvērtībām, apskatīt dzīvokli pirms pārmaiņu uzsākšanas, klausīties interjeristu un dizaineru ieteikumos un komentāros, sekot līdz meistaru darbam. Savukārt raidījuma beigās ir iespēja salīdzināt dzīvokli pirms un pēc remonta.

Līdz šim ar "Mājokļa jautājuma" palīdzību izremontēti jau vairāk nekā desmit dzīvokļu. Aizkraukles Banka ir gandarīta par cilvēku neaprakstāmo prieku un saviļņojumu, ieraugot pārmaiņas mājoklī. Izremontēta vannas istaba, viesistaba, bērnistaba vai virtuve – tas ir stimuls turpināt dzīvokļa labiekārtošanu arī pēc šova! Daži no raidījumiem bijuši īpaši emocionāli. Didzis Kurzemnieks, kurš ar ideju bildināt draudzeni televīzijas kameru priekšā, aizkustināja teju vai visu Latviju, stāsta: "Esmu ļoti apmierināts ar dalību "Mājokļa jautājumā". Bijām patīkami pārsteigti, ka izremontēta bija ne tikai vannas istaba, bet arī koridors un ierīkota atsevišķa telpa tualetei. Remontdarbi bija veikti ļoti kvalitatīvi, viss kalpo nevainojami! Pēc raidījuma nāca ciemos draugi un bija pārsteigti, ka dzīvē viss izskatās pat vēl labāk nekā televīzijā. Sākumā bija mazliet grūti aptvert, ka esam paši savās mājās, bet ātri vien pieradām pie jaunajām pārmaiņām. Paldies "Mājokļa jautājumam" par šo piedzīvojumu!"

Tel. 7775 137; + 371 8662588.
 

Preses relīze LETAAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv