Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 3.februāris  


Darbs rit! – par izstādes „Cēsu uzņēmējs 2008” darba grupas sanāksmi

Pirmdien, 3.martā CATAs birojā notika kārtējā izstādes „Cēsu uzņēmējs 2008” darba grupas sēde.

Pēc klātesošo informācijas izstādes rīkošana notiek spraigā darba atmosfērā.

Kā pastāstīja Lotārs Dravants, uz šodienu pieteikušies jau 60 dalībnieki, kas ir labākais rādītājs kādu organizatori ir sasnieguši uz 1.martu iepriekšējos gados. Kopā izstādes kapacitāte ir ap 100 – 120. To vidū ir visdažādāko nozaru uzņēmumi, sākot ar ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, beidzot ar izglītības iestādēm un pašvaldībām. Kā teica Dravants: „Nedaudz brīvāka niša ir pārtikas ražotājiem, tāpēc īpaši aicinām viņus!”

Kā ziņoja Rita Merca no ārvalstu partneriem ir pieteikušās divas sadarbības pašvaldības – Alitus (Lietuva) un Ostfolda (Norvēģija). Savu dalību vēl apdomā zviedru partneri no Esterjētlandes.

Kā zināms izstādes organizatori izdod arī izstādes katalogu. Tā ir laba rokasgrāmata ne tikai apmeklētājiem, bet arī sadarbības kontaktu meklētājiem. Atbildīgais par katalogu Kārlis Tomsons pastāstīja, ka katalogs top samērā raiti.

Ar šo nedēļu sākas arī intensīvāki publicitātes pasākumi. Tā sadarbībā ar informatīvajiem atbalstītājiem - Vidzemes televīziju, Radio Valmiera, interneta portālu cesis24.lv, laikrakstiem Birža un Druva un tapuši reklāmas materiāli - baneri, radio džingls un TV klips.

Vien atgādinām, ka visa informācija par izstādi ir saņemama www.cesurajons.lv, par izstādes stendiem interesēties 29110161. Dalībnieku pieteikšanās līdz 1.aprīlim.

Šī gada izstādes sauklis ir „Sadarbībai u izaugsmei!”

 

Cēsu rajona padome uzņēmējdarbības izstādi „Cēsu uzņēmējs” rīko ik gadu pavasarī sadarbībā ar uzticamajiem partneriem a/s CATA un LTRK Cēsu nodaļu. Šogad izstāde notiks jau 14.reizi. Tā plaši pazīstama ne tikai Vidzemē, tās vārds plaši izskan visā valstī. Izstāde „Cēsu uzņēmējs” ir vecākā un tradīcijām bagātākā izstāde Vidzemē, kura ik gadu piesaista vairāk kā 100 uzņēmumu, iestādes un organizācijas. Izstāde ir ļoti iecienīta, tās apmeklējums vidēji ir 6000 skatītāju. Izstādes „Cēsu uzņēmējs 2008” darba grupa strādā: Cēsu rajona padomes izpilddirektors Māris Niklass, viņa vietnieks Lotārs Dravants un palīdze starptautisko sakaru jautājumos Rita Merca, a/s CATA valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš, Kārlis Tomsons, Cēsu rajona padomes SA speciāliste Jana Velvele un rajona padomes izglītības pārvaldes galvenā speciāliste ekonomikas jautājumos. Anda Kamzole.

 

Informāciju sagatavoja:

Jana Velvele

Cēsu rajona padomes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

29249648Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv