Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 3.februāris  


Cēsu sīkdzīvnieku patversmi uztur pašvaldības

Cēsnieki pastkastītēs saņēmuši informāciju – aicinājumu ziedot dzīvnieku patversmes „Labās mājas” tapšanai, ar norādītu tālruņa numuru.

 

Cēsu pilsētas domes komunālinženiere Anita Bukeja informē, ka šis aicinājums neattiecas uz Cēsu sīkdzīvnieku patversmi „Lācīši”, kas atrodas Amatas novada Drabešu pagasta „Muižniekos”, bet gan ir kāds aicinājums ziedot jaunā dzīvnieku palīdzības centra - patversmes „Labās mājas” celtniecības darbu pabeigšanai Rīgā.

 

A.Bukeja informē, ka finansējumu patversmes „Lācīši” uzturēšanai atvēl visas tās astoņas pašvaldības, starp kurām ir noslēgts sadarbības līgums par patversmes uzturēšanu un darbību - Priekuļu, Raunas, Liepas, Raiskuma, Vaives, Straupes un Stalbes pagasts un Amatas novads. Patversme dibināta 2001.gadā.

 

Jau ziņots, ka 2008.gadā patversmē uzņemti 104 kaķi un 151 suns (54 suņi atraduši jaunus saimniekus). Tāpat pērn patversmē ir paplašināts voljērs sīkdzīvnieku pastaigām; veicot telpas remontu paplašināta sīkdzīvnieku patversme, kā arī sīkdzīvnieku kapsētas teritorija attīrīta no pameža un bīstamajiem kokiem.

 

Informācija par patversme ievietotajiem dzīvniekiem pieejama Cēsu pilsētas mājas lapā www.cesis.lv sadaļā „Sīkdzīvnieku patversme”.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv