Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 3.februāris  


Cēsu Sarkanā Krusta jauniešu labestības revolūcija!

 

Lūdzu, palīdziet sagādāt prieku ļoti daudziem bēriem no lauku skoliņām, lai viņi to varētu dāvāt vēl vairāk cilvēkiem slimnīcā, zupas virtuvē, SOS ciematiņā, Raiskuma internātpamatskolā!

 

Kā? Vienkārši nobalso ar 2 balsīm par projektu "Labo darbu diena Raiskumā"! Tas ir bez maksas un ļoti ātri izdarāms:

 

1) http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=170

2)http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/labo-darbu-diena-raiskuma.html

 

Cēsu Sarkanā Krusta jaunieši ir sagatavojuši īstu labestības revolūciju, kas var tapt par īstenību tikai ar jūsu visu atbalstu! Lai parādītu bērniem Pārgaujas novadā, cik svarīgi ir palīdzēt otram cilvēkam, pavasarī Raiskuma speciālajā internātpamatskolā - rehabilitācijas centrā, Cēsu Sarkanā Krusta jaunieši kopā aicinās ~ 150 sākumskolas vecuma bērnus no 4 novadā esošajām skolām, lai kopā ar viņiem piedalītos dabas sakopšanas talkā, apgleznotu puķu podiņus Cēsu klīnikas mājīgumam, ceptu cepumus sev un zupas virtuves apmeklētājiem, apgūtu pirmo palīdzību, mācītos pagatavot mantiņas un rotiņas gan sev, gan Valmieras SOS ciemata bērniem, stādītu ziedus skolas priekšā un apgleznotu skolas sienu. Tā būtu lieliska iespēja bērniem pavadīt lietderīgu un interesantu laiku sagādājot prieku ne tikai sev, bet vēl daudziem jo daudziem cilvēkiem! Bērni varētu iepazīt jaunus draugus, un vienaudžu vidū tiktu veicināta iecietība. Mēs par smaidu!

 

*Lielākā mūsdienu slimība nav lepra vai tuberkuloze, bet gan sajūta, ka nevienam neesi vajadzīgs. /Māte Terēze/

                               

 

 

Cēsu Sarkanā Krusta jaunieši

lskj_cesis@inbox.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv