Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2019.gada 21.jūlijs   Vārda dienu svin: Melisa, Meldra, Meldris
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2012.gada 3.februāris  


INFORMĀCIJA PAR CĒSU NOVADĀ ESOŠO VĒLĒŠANU IECIRKŅU DARBA LAIKU UN IECIRKŅA KOMISIJU SASTĀVU


Sestdien, 2012.gada 18.februārī notiks tautas nobalsošana par likumprojekta „Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē” pieņemšanu, kas paredz krievu valodai noteikt otras valsts valodas statusu.

Cēsu novadā ir 5 vēlēšanu iecirkņi:
362. - PASTARIŅA PAMATSKOLA, Raunas iela 7, Cēsis, Cēsu novads;
363. - FIRMA „CATA”, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu novads;
364. - 1.PAMATSKOLA, Gaujas iela 17, Cēsis, Cēsu novads;
365. - VALSTS ĢIMNĀZIJA, Leona Paegles iela 1, Cēsis, Cēsu novads;
387. - PAGASTA PĀRVALDE, „Kaķukrogs”, Vaives pagasts, Cēsu novads

Vēlēšanu iecirkņu darba laiks no 8.februāra līdz 17.februārim darba dienās ir no plkst. 14.00 līdz 18.00, sestdienā, svētdienā no plkst. 9.00 līdz 13.00.

Aktuāla informācija par vēlēšanu iecirkņu darba laiku atrodama Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapas www.cvk.lv sadaļā „Vēlēšanu iecirkņi”.

Vēlēšanu iecirkņa komisijas saskaņā ar Cēsu novada vēlēšanu komisijas 2012.gada 26.janvāra lēmumu ievēlētas šādā sastāvā:

1. 362. vēlēšanu iecirknis – PASTARIŅA PAMATSKOLA:
1.1. Drosma Baze – priekšsēdētāja;
1.2. Iveta Zāģere – sekretāre;
1.3. Aldis Beroza;
1.4. Andris Astahovskis;
1.5. Jānis Eglīte;
1.6. Guna Pikse;
1.7. Anna Bāze.
Iekļauta iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Gita Šneidere.

2. 363. vēlēšanu iecirknis – FIRMA „CATA”:
2.1. Aivars Baiža – priekšsēdētājs;
2.2. Vija Žbanova – sekretāre;
2.3. Malda Kezika;
2.4. Ina Vītiņa;
2.5. Zanda Podziņa;
2.6. Inguna Ģipsle;
2.7. Jānis Osis.
Iekļauta iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Ilze Kalniņa, Valda Švāne.

3. 364. vēlēšanu iecirknis – 1.PAMATSKOLA:
3.1. Anna Būre – priekšsēdētāja;
3.2. Ilze Breide – sekretāre;
3.3. Lelde Baltiņa;
3.4. Solvita Būre;
3.5. Vilnis Briedis;
3.6. Ilze Būre;
3.7. Antra Avena.
Iekļauta iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Maira Dāboliņa.

4. 365. vēlēšanu iecirknis – VALSTS ĢIMNĀZIJA:
4.1. Olita Neimande – priekšsēdētāja;
4.2. Anita Slaidiņa – sekretāre;
4.3. Lidija Lisovska;
4.4. Līga Olte;
4.5. Inese Sīmane;
4.6. Margita Grāvere;
4.7. Inese Kukaine.
Iekļauta iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Kristīna Sūce.

5. 387. vēlēšanu iecirknis – PAGASTA PĀRVALDE:
5.1. Pāvels Dzalbs – priekšsēdētājs;
5.2. Inga Andersone – sekretāre;
5.3. Jānis Ozoliņš;
5.4. Tamāra Bukovska;
5.5. Jāzeps Meikstums;
5.6. Uldis Voitkevičs;
5.7. Vita Knāķe.
Iekļauta iecirkņa komisijas locekļu kandidātu sarakstā: Inga Vīksna.


Cēsu novada vēlēšanu komisija

Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv