Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 3.marts  


Instruktoru skolā saliedēs Skonto futbola komandu

Otrdien, 7.martā, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skola, atsaucoties futbola kluba Skonto galvenā trenera Pola Ešvorta (Paul Ashworth) lūgumam, uzsāks jaunā komandas sastāva futbolistu apmācību rīcībai stresa situācijās, lai neierastos apstākļos nostiprinātu viņu izpratni par komandas saliedētības nozīmi kopīgu mērķu sasniegšanā.

Tās laikā futbolisti risinās un veiks uzdevumus, kas vērsti uz komandas saliedēšanu, izpratni par komandas lomu un psiholoģiju, komandas resursu efektīvu izmantošanu, komunikācijas un sadarbības pilnveidi, kā arī problēmu risināšanu, mērķu izvirzīšanu un lēmumu pieņemšanas procesa pilnveidi.

Skonto futbolistu 52 stundu komandas veidošanas apmācība notiks NBS Instruktoru skolā un lauka apstākļos Cēsu apkaimē.

NBS Instruktoru skola futbola kluba Skonto jaunā sastāva komandas veidošanas apmācību veiks sadarbībā ar apmācību un konsultāciju uzņēmumu ICD (Innovation, Competence, Development) Riga (www.icdriga.lv).

Sadarbībā ar ICD Riga NBS Instruktoru skola piedalās Latvijā vēl nebijušā komandas veidošanas apmācībā. NBS Instruktoru skola apmācību procesā ir integrējusi ārvalstu militāro mācību iestāžu pieredzi vadības jautājumos, savukārt ICD Riga nodrošina apmācību sasaisti ar uzņēmuma vajadzībām, izstrādājot individuālu apmācību programmu, kā arī atbalstot rezultātu ieviešanu uzņēmumā.

Kopš 2003.gada ICD Riga un NBS Instruktoru skolas organizētajā komandas veidošanas apmācībā ir piedalījies Nordea bankas, a/s „Hansabanka” un uzņēmuma „Mepha Baltic” personāls.

NBS Instruktoru skolas galvenais uzdevums ir nodrošināt bruņotos spēkus ar profesionālu, vienotiem standartiem atbilstošu instruktoru korpusu. Skolas pasniedzēji un instruktori savu kvalifikāciju ir ieguvuši un paaugstinājuši Dānijā, Zviedrijā, Lielbritānijā, ASV, Norvēģijā un citās valstīs, kā arī Latvijas augstskolās un militārajās mācību iestādēs. Vairāki skolas karavīri ir piedalījušies starptautiskajās miera uzturēšanas misijās Kosovā, Bosnijā, Irākā un Afganistānā, kā arī bijuši pasniedzēji ārvalstu instruktoru vadītajās mācībās Latvijā un citās valstīs.

NBS Instruktoru skolu tās piecu gadu pastāvēšanas laikā ir absolvējuši vairāk kā 1600 NBS instruktori.

Ar apmācībām saistītos izdevumus segs futbola klubs Skonto.

Apmācības noslēgsies 9.martā.

Informāciju sagatavoja:

virsleitnante Ieva Karlsberga

NBS Instruktoru skolas Ārējo sakaru un preses virsniece

tālr.: 4101437, mob. 6197157; e-pasts: ieva.karlsberga@mil.lv  Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv