Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 3.marts  


Cēsu pašvaldības notikumu kalendārs 2.-8.martam

2.marts, pirmdiena

Būvvaldes sēde plkst.13.00

         

3.marts, otrdiena

Attīstības komisijas sēde plkst.13.00

 

4.marts, trešdiena

Konsultācijas Cēsu pirmsskolu skolotājiem

plkst.13.30 – 15.00 Cēsu pilsētas domes zālē konsultācija 6.-gadīgo bērnu skolotājām - vecāku sapulces vadīšana  par tēmu „No dārziņa uz skoliņu- saturs, metodes”. Konsultācijas ir bez maksas, tās vadīs Cēsu pilsētas domes Izglītības metodiķa Dzintra Kozaka. Vairāk informācijas par konsultācijām: Dz.Kozaka, t.641 21 009

 

Plkst.15.00 Kultūras padomes sēde

 

 

5.marts, ceturtdiena

Cēsu bērnu un jauniešu un Izglītības un veselības centrs aicina 6 - 12 mēnešu vecu mazuļu vecākus pieteikties uz apmācības nodarbībām š.g. martā. Š.g.5. un 19. martā plkst. 11.00 vecākus kopā ar mazuļiem vecumā no 6 - 12 mēnešiem uz spēļu nodarbību aicina fizioterapeits Rīgas ielā 23, 2.stāvā CBJIVC telpās. Sīkāka informācija pa tālruni 64161457. Vairāk informācijas par Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centru iespējams uzzināt Cēsu mājas lapā www.cesis.lv  sadaļā Jauniešiem (Cēsu bērnu un jauniešu izglītības centrs).

 

Plkst. 13.00 Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēde

 

Plkst. 14.00 Domes sēde

 

Plkst. 15.00 Cesu pilsētas Tūrisma uzņēmēju tikšanās

 

 

6.marta, piektdiena

Zemes komisijas plkst.8.30

 

Būvvaldes sēde plkst.13.00

 

Cēsu pašvaldība aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” viesojas sociālās palīdzības speciālisti no Talsiem.

 

8.marts, svētdiena

Skrien pēc mīļotās 8.martā! Cēsu pilsētas jauniešu dome aicina uz Sieviešu dienas pasākumu „Skrējiens pie mīļotās (sievas, draudzenes, mīļākās, māsas, omītes, klasesbiedrenes...)”. Lai nebēdā tie, kam kara trauma, būs arī citas disciplīnas – interesantākais veids, kā apsveikt mīļoto, vīriešu dzejas lasījumi sievietēm, kā arī pārim, kas pasākuma vietā būs ieradies visīpašākajā tērpā, tiks piešķirta speciālbalva. Pasākuma laikā visi dalībnieki tiks cienāti ar tēju. „Skrējiens pie mīļotās” sāksies plkst.13.00 Pils parkā. Par balvām rūpēsies HIV un atkarības profilakses kabinets un DNB Nord banka, kā arī pati Jauniešu dome. Lūdzam pieteikties līdz 7. martam pa e-pastu jauniesudome@cesis.lv vai arī pieteikt savu dalību klātienē līdz 8. marta 12.45

 

Cēsu rožu laukumā – gadatirdziņš par godu 8.martam! Pircējus un tirdziņa apmeklētājus priecēs dažādi lauku amatnieku un zemnieku izstrādājumi, kā arī būs īpaši pārsteigumi un viesis – Mārtiņš Rītiņš. Papildus informācija - sekojiet informācijai www.cesis.lv

 

 

 

 

Dažāda informācija:

 

Cēsu pašvaldība par labu servisu


Cēsu pilsētas pašvaldība martā piedalīsies akcijā „Uzslavē labu servisu” un aicinās novērtēt pakalpojumu kvalitāti. Akcijas ietvaros
cēsniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja novērtēt un uzslavēt darbinieku apkalpošanas kvalitāti Cēsu pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrā, Cēsu Centrālajā bibliotēkā, Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” un Cēsu Tūrisma informācijas centrā. Uzslavas varēs paust gan iestādēs izvietotajās aptaujas kastītēs, gan interneta mājas lapā www.labsserviss.lv; sūtot uzslavu uz e-pastu info@labsserviss.lv, zvanot pa tālruni 1180 vai īsziņā uz numuru 159 ar kodu MARTS.

 

 

 

Cēsīs par 7 miljoniem latu uzlabos ūdenssaimniecības pakalpojumus


Cēsu pilsētas SIA „Vinda” parakstīja pirmos divus līgumus Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta ietvaros, kas paredz nodrošināt kvalitatīvus ūdenssaimniecības pakalpojumus 95% Cēsu pilsētas iedzīvotājiem. Projektēšanas un būvdarbu līgumu „Cēsu ūdenssaimniecības attīstības III kārta. Krasta ielas kanalizācijas sūkņu stacijas rekonstrukcija” tika noslēgts ar pilnsabiedrību „BKT”. Līguma kopējā summa ir 1 070 148,20 LVL. Pakalpojumu līgumu „Cēsu ūdenssaimniecības attīstības projekta III kārtas inženiertehniskā būvuzraudzība” noslēdza ar SIA „Lakalme” par kopējo summu 163 374,20 LVL. Vairāk:

 

 

Audžuģimeņu apmācības iesējas Cēsīs

 

Visiem, kas izvēlas uzņemties gādību par audžubērniem, valsts nodrošina bezmaksas apmācības. Kļūstot par audžuģimeni, jūs saņemsiet atlīdzību 80 latus mēnesī neatkarīgi no audžubērnu skaita, kā arī bērna vajadzībām atbilstošu pabalstu uzturam un pabalstu apģērba un mīkstā inventāra iegādei, ko pašvaldība var izsniegt arī apģērba, apavu un citu bērnam nepieciešamu lietu veidā. Atbalstu un palīdzību problēmu risināšanā būs gatavi sniegt arī pašvaldības bāriņtiesas un sociālā dienesta darbinieki.

Lai kļūtu par audžuģimeni, jums būs jāvēršas dzīvesvietas bāriņtiesā, uzrādot personu apliecinošus dokumentus, jāiesniedz iesniegums noteiktā formā par audžuģimenes statusa piešķiršanu, kā arī ģimenes ārsta, psihiatra un narkologa izziņas par veselības stāvokli. Tad bāriņtiesa mēneša laikā izskatīs dokumentus, izvērtēs ģimenes dzīves apstākļus un motivāciju un sniegs savu atzinumu. Pozitīvas atbildes gadījumā jums bez maksas būs iespējams noklausīties mācību kursu, ko pasniegs kvalificēti speciālisti.

Šī gada pavasarī un rudenī audžuģimeņu apmācības sāksies arī Vidzemē, ja būs pieteikušies vismaz 15 dalībnieki.. Aicinām nebūt vienaldzīgiem un pieteikties!

Ja vēlaties uzzināt vairāk par apmācībām un audžuģimenes statusa iegūšanu, aicinām sazināties ar Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ministrijas Audžuģimeņu un aizbildņu nodaļas konsultanti Vidzemes reģionā Līgu Merginu(tālr. 4233587- pirmdienās un ceturtdienās, adrese: Valmierā, Meža ielā 7 (2.stāvā, 212.kab.); e-pasts: Liga.Mergina@bm.gov.lv). Papildu informāciju varat saņemt arī savas dzīvesvietas bāriņtiesā

 

 

 

 

Koncerti, pasākumi

 

5.martā plkst.18.30 Endijas Rezgales koncerts „Sirds balsīs”. Endija ir latviete, kas vairākus gadus dzīvojusi Dienvidāfrikā un tur atklājusi sevī dziedāšanas talantu. Tagad viņa ir atgriezusies Latvijā un vēlas veidot dziedātājas karjeru dzimtajā zemē. Biļešu iepriekšpārdošana no 23. februāra Cēsu Kultūras centra kasē. Biļetes cena: Ls 5,-

 

6.martā plkst.14.00 G. Pelēcis „Džeks un garā pupa”. Muzikāls piedāvājums pirmsskolas vecuma bērniem, sākumskolas skolēniem un mūzikas pedagogiem. "Sinfonietta Rīga" un diriģenta Normunda Šnē izpildījuma skanēs komponista Georga Pelēča muzikālā versija britu rakstnieka Roalda Dāla pasakai "Džeks un garā pupa". Priekšnesumu bērniem vēl interesantāku un saprotamāku padarīs tā neparastais iestudējums, kas tiks iedalīts divās daļās - auditorijas iepazīstināšana ar orķestri un pats iestudējums. Muzikālās pasakas iestudējumā piedalīsies ne tikai "Sinfonietta Rīga" un diriģents Normunds Šnē, bet arī aktieris Kaspars Zvīgulis, operdziedātāja Kristīne Zadovska un stāstnieks Kristaps Menniks. Biļešu iepriekšpārdošana no 20. februāra „Biļešu paradīzes” kasēs, pieņem kolektīvu pieteikumus. Biļetes cena: Ls 1,-

 

6.martā plkst.14.00 Sinfonietta Rīga koncerts bērniem G. Pelēcis ”Džeks un garā pupa” Organizē „Latvijas koncerti”. Sinfonietta Rīga versijā bērniem būs iespēja iesaistīties stāstā un radoši līdzdarboties 40 min. garumā.

Biļetes cena: Ls 1, -  Cēsu Kultūras centrs

 

7.martā plkst.17.00 koncerts „Talants Cēsīm”. Piedalās: Cēsu 1. pamatskolas jaunieši, Bauskas Baltās pils simfoniskais orķestris „Vecumnieki”, Cēsu Alfrēda Kalniņa mūzikas skolas kamerorķestris. Programmā: klasiskā, džeza un pasaules populārākā mūzika. Biļetes cena: Ls 1, -

 

7.martā plkst.22. 00, uz balli aicinās „Kantoris 04”. Ieejas maksa: Ls 2,50 –

 

7. martā 03. plkst.17.00 Cēsu 1. pamatskolas jauniešu koncerts un „Baltās pils” simfoniskais orķestris Biļetes cena: Ls 1, -. Cēsu Kultūras centrs.

 

7. martā 03. plkst.22.00„Tulpju balle” spēlēs „Kantoris 04”. Spēlēs „Kantoris 04”Biļetes cena. Cēsu Kultūras centrs

 

4. martā plkst.17.00 Izstāde „Tik dēļ Jums...” Vīriešu mākslas darbu izstāde veltīta sievietēm. Galerija „Dūja”.

 

Līdz 30.martam Cēsu pilsētas pamatskolas audzēkņu darbu izstāde Izstādē aplūkojami Cēsu pilsētas pamatskolas 1. – 3. klašu audzēkņu darbi par tēmu „Ziedi”. Cēsu Kultūras centrs, 2. stāvs.

 

Līdz 31. martam Izstāde „Vaļasprieks mūža garumā…” Klūgas mezglojumi, Dzintras Anitas Ķempes rokdarbi un Gunāra Imanta Zālīša kokgriezumi. Izstāde atvērta no 28. februāra līdz 31. martam katru dienu no 10:00 – 18:00. Svētdienās, pirmdienās slēgts. Izstāžu zāle „Vecpilsēta”.

 

02.-10. martam Literatūras izstāde „Elga Kore –vienkārša, sirsnīga, neviltota rakstniece” Izstāde veltīta novadnieces Elgas Kores 115. dzimšanas dienai 4. martā un stāsta par skolotājas, rakstnieces dzīvi un darbiem. Cēsu Centrālās bibliotēkas Novadpētniecības literatūras lasītava.

 

02.-31.03. Skolas Cēsīs – Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Ieskats DACVĢ vēsturē un šodienā. Cēsu Centrālās bibliotēkas 1.stāva vestibils.

 

02.-31.03. Latvijai veltīta Cēsu Mākslas skolas audzēkņu gleznu izstāde. Cēsu Centrālās bibliotēkas 2.stāva vestibils.

 

02.-31.03. Izstāde veltīta sievietei „Mīlētā, slavētā, dievinātā….”. Cēsu Centrālās bibliotēkas Abonements.

 

03.-31.03. Izstāde „Noslēpumainās vietas pasaulē” Izstādē izmantotas grāmatas un citi informatīvie materiāli par svētvietām, zudušām zemēm, pasaules izcilākajiem ceļojumiem. Cēsu Centrālās bibliotēkas Vispārīgā lasītava.

 

08.03. Izstāde „Design Drive” Jauni, kā arī starptautiski godalgoti un jau ikdienā lietoti Latvijā radīti dizaina priekšmeti. Cēsu Izstāžu nams.

 

08.03. Ginta Māldera fotogrāfiju izstāde „Mana lieta” Foto izstādē aplūkojami Latvijā pazīstamu personību portreti, kurus uzņēmis Gints Mālderis – viens no vadošajiem jaunās paaudzes fotogrāfiem Latvijā. Cēsu Izstāžu nams.

 

 

Sporta aktivitātes

 

1.03.09.plkst.12.00-16.00 SJBL basketbols meit. 1.,2.div, Cēsu PSS- TTKJ, Piebalgas 18

 

5.03.09 plkst.18.30-20.00 LSBL basketbols dāmas SK Cēsis – SK Rīga, Piebalgas 18

 

6.03.09 plkst.19.30-21.30 LBL Cēsis – ASK/ Juniors, Piebalgas 18

 

7.03.09 plkst.10.00-20.00 „Cēsu Pavasaris” sacensības badmintonā, Gaujas 45

Lapsu 17

 

8.03.09 plkst.10.00-20.00 „Cēsu Pavasaris” sacensības badmintonā Cēsis – Tukums, Lapsu 17

 

8.03.09 plkst.11.00-13.00 LČ basketbolā seniorēm 35+ Cēsu PSS- Rēzekne, Piebalgas 18

 

8.03.09 plkst.11.00-15.30 SJBL basketbols meitenes 2.div Preiļi, Pūces 2a

 

8.03.09 plkst.11.00-18.00 SJBL basketbols zēni 1.div. Cēsu PSS- VEF, Gaujas 45

 

8.03.09 plkst.14.00-18.00 LSBL basketbols dāmas SK Cēsis – Liepāja, Piebalgas 18

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

T.64121677Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv