Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 3.marts  


Cēsu pilsētas izglītības metodiķe saņem Izglītības un zinātnes ministrijas atzinību

Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļas metodiķe Dzintra Kozaka saņēmusi LR Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par ieguldījumu Cēsu pilsētas izglītības sistēmā.

 

Dzintra Kozaka ar savu darbu ir guvusi Cēsu rajona skolu pedagogu un vecāku uzticību, regulāri konsultējot pedagogus par dažādiem pedagoģiskiem jautājumiem un bieži sniedzot lekcijas vecāku sapulcēs gan pirmsskolas, gan pamatizglītības, gan vidējās izglītības iestādēs.

 

Pēc Dzintras Kozakas iniciatīvas regulāri tiek apkopoti dati par Cēsu pilsētas izglītības iestāžu skolēnu zināšanām, prasmēm un iemaņām, kas dod iespēju, sekot līdzi skolēnu izaugsmes dinamikai. Dz.Kozaka aktīvi līdzdarbojas Cēsu pašvaldības Izglītības stratēģijas izstrādē. Ar Dzintras Kozakas aktīvu līdzdalību no 2003. – 2006.gadam Cēsu pilsētas 4.klašu skolēniem pilsētas pašvaldības iestādēs tika organizēti matemātikas un latviešu valodas centralizētie pārbaudes darbi, bet 5.klašu skolēniem tiek organizētas vasaras nometnes lasītprasmes iemaņu nostiprināšanai.

Dz.Kozaka aktīvi piedalās dažādu izglītojošo projektu sagatavošanā un to realizēšanā. Viņas vadībā tika īstenots projekts Saules Zootropi, kura īstenošanas rezultātā tika iekārtotas telpas jauniešu brīvā laika pavadīšanai Cēsīs, Saules ielas mikrorajonā. Dz.Kozaka ir bijusi projekta vadītāja projektiem - „Bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra izveide”, Bērnu tiesību taka Cēsu pilsētā. Projektā „Roku rokā bērnu atbalstam”, kura koordinatore bija Dz.Kozaka, izveidota atbalsta sistēma ģimenes izglītošanai, izstrādāta sistēma bērna atbalsta personāla sadarbībai.

Dzintra Kozaka īpašu uzmanību pievērš pozitīvas sadarbības vides veidošanā gan starp pedagogu, gan skolēniem, gan vecākiem. Pēc viņas iniciatīvas Cēsu pilsētā 2004.gadā darbu uzsāka Vecāku dome, tradicionāls ir kļuvušas ikgadējās Cēsu rajona vecāku izglītojošās konferences.

        Dzintra Kozaka ir guvusi arī Vidzemes novada vecāku uzticību – jau vairākkārtēji ievēlēta par Vecāku organizācijas VISI (Vecāki izglītībai, sadarbībai, izaugsmei) Vidzemes novada koordinatori.

        Dzintra Kozaka no darba brīvajā laikā kā brīvprātīgā darbojas pie uzticības tālruņa.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv