Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2019.gada 5.decembris   Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2010.gada 3.marts  


Ziemas olimpiādes kalendārs ar Cēsu olimpiešu piedalīšanos




CĒSU OLIMPIEŠU STARTA LAIKI  LATVIJAS  II ZIEMAS OLIMPIĀDĒ

datums

laiks

Sporta veids

Disciplīna

Vieta

Piektdien,

 

 

 

 

05.03.

No 10.00

 

 

DISTANČU SLĒPOŠANA

SPRINTS
10:00 SIEVIETES Sprinta kvalifikācija (F)
10:20 VĪRIEŠI Sprinta kvalifikācija (F)
no 11.45 Izslēgšanas braucieni
12.50 FINĀLS sievietēm
13.00 FINĀLS vīriešiem

Reiņa trase,
Siguldas nov.

05.03.

15.00

SNOVBORDS

 

PARALĒLAIS SLALOMS sievietes, vīrieši
15.00 –  16.00 – 1. un 2. kvalifikācijas brauciens
no 16.30 FINĀLA braucieni

Siguldas OC trase

05.03.

10.00

 

KALNU SLĒPOŠANA

SUPERGIGANTS sievietes, vīrieši
10. 00  1. sacensību brauciens
11.00 2. sacensību brauciens

Siguldas OC trase

05.03.

9.00-11.00 VĪRIEŠI

KAMANIŅU SPORTS

1.un 2.  sacensību brauciens

Siguldas kamaniņu trase

05.03.

11.00 – 12.00 SIEVIETES

KAMANIŅU SPORTS

1.un 2.  sacensību brauciens

Siguldas kamaniņu trase

05.03. plkst.   19.00   LATVIJAS  II ZIEMAS OLIMPIĀDES  ATKLĀŠANAS CEREMONIJA    Siguldā

Sestdien,

 

 

 

 

06.03.

10:00 SIEVIETES
11:00 VĪRIEŠI

DISTANČU SLĒPOŠANA

INTERVĀLU STARTS klasiskais solis
SIEVIETES 5km
VĪRIEŠI 10km

Reiņa trase,
Siguldas nov.

06.03.

12.00

BIATLONS

*07,5 km SPRINTS sievietes  ,
* 10 km SPRINTS vīrieši

Cēsu olimpiskais centrs , Priekuļi

06.03.

12.00

SNOVBORDS

 

SNOVBORDKROSS sievietes, vīrieši
12.00 – 13.00 1. un 2. kvalifikācijas brauciens 
no 13.30 FINĀLA braucieni

Ozolkalns,
Amatas nov.

06.03.

 10.00

KALNU SLĒPOŠANA

MILZU SLALOMS sievietes, vīrieši,
10. 00  1. sacensību brauciens
11.30 2. sacensību brauciens

Siguldas OC trase

06.03.

12.-00 VĪRIEŠI

KAMANIŅU SPORTS

3.un 4.  sacensību brauciens

Siguldas kamaniņu trase

06.03.

13.30 SIEVIETES

KAMANIŅU SPORTS

3.un 4.  sacensību brauciens

Siguldas kamaniņu trase

Svētdien,

 

 

 

 

07.03.

10:00 SIEVIETES
11:30 VĪRIEŠI

DISTANČU SLĒPOŠANA

STAFETE – SIEVIETES 4×5km (C+C+F+F), VĪRIEŠI 4×10km (C+C+F+F)

Reiņa trase,
Siguldas nov.

07.03.

11.00                 VĪRIEŠI

BIATLONS

15 km MASU STARTS

Cēsu olimpiskais centrs , Priekuļi

07.03.

12.00  SIEVIETES

BIATLONS

12,5 km MASU STARTS sievietes     *  Masu startā piedalās 1.-30. vietu ieguvēji sprinta distancē 6.martā

Cēsu olimpiskais centrs , Priekuļi

07.03.

no 10.00

KALNU SLĒPOŠANA

SLALOMS  sievietes, vīrieši
10. 00  1. sacensību brauciens
11.30 2. sacensību brauciens

Siguldas OC trase

 



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv