Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 3.marts  


Cēsu Izstāžu nama gleznošanas studija "Stallis" aicina pievienoties jaunus dalībniekus!

No novembra Cēsu Izstāžu namā darbojas mākslas studija „Stallis”. Studiju vada akvareliste, mākslas maģistre un Latvijas Universitātes lektore Laila Balode. Šī ir iespēja apgūt akvareļtehnikas gleznošanas prasmes, mācīties uztvert un saprast mākslu.

Laila Balode: „Cēsu Izstāžu namā regulāri notiek profesionālās, augstākās klases mākslas pasākumi, un tā lieliska vide, kurā apgūt prasmi skatīties un izprast mākslu. Visu vizuālo mākslas veidu pamatā ir kompozīcija. Tās likumības ir vienādas gan interjerā, gan gleznā, gan datorgrafikā. Lekcijās un praktiskajās nodarbībās apgūsim teorētiski un izmēģināsim praktiski uzdevumus kompozīcijas veidošanai, krāsu mācības pamatus, skatīsim un analizēsim izstāžu ekspozīcijas un, protams, gleznosim un zīmēsim.”

            Studija aicina pievienoties jaunus dalībniekus! 
Nodarbības notiek katru pirmdienu Cēsu Izstāžu namā plkst. 17.00. 
Nodarbību maksa: Ls 15.00 mēnesī

Informācija: Nata Livonska, t. 26175509Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv