Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 3.marts  


Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas jaunieši izmanto iegūto balvu

Otrdien, 1.martā Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas pieci jaunieši devās vienas dienas ceļojumā pa Igauniju. Tieši viņi 21. janvārī uzvarēja, un kā balvu saņēma ceļojumu uz 2011. gada Eiropas kultūras galvaspilsētu Tallinu, Cēsu Kultūras un Tūrisma centra rīkotajā skolu komandu spēlē – diskusijā par latviešu Trešās atmodas notikumiem, ko vadīja žurnālists Edijs Bošs.

 

Ceļojuma maršrutā Cēsis - Ainaži – Keila –Tallina jaunieši apskatīja Keilas ūdenskritumu, ainaviskās Tūrisalu klintis jūras krastā, Tallinas vecpilsētu: apskatot Ņevska katedrāli Tompea kalnā, skatu laukumu uz Lejas pilsētu un jūru, Lejas pilsētas - rātslaukumu, vecāko publisko pulksteni Tallinā, seno nocietinājuma mūri pie Viru vārtiem un interesantos vecpilsētas pagalmiņus, Katrīnas gaņģi un pabija arī Tallinas pilsētas pazemes labirintos.

 

Uzvarētāju komandas pārstāvis Edgars Lasmanis atzīst, ka ceļojuma maršruts bija kā patīkams pārsteigums. „Bez šaubām balva sniedza gandarījumu par paveikto! Ļoti patika pie Keilas ūdenskrituma - vietas, kur tika uzņemti skati filmai „Vella kalpi”. Neparasts un interesants bija pilsētas pazemes labirints. Varu apgalvot droši, ka bija vērts ieguldīt laiku un pūles gatavojoties diskusijai, un iesaku arī citiem jauniešiem būs aktīviem līdzīgu pasākumu atbalstīšanā,” iespaidos un pārdomās dalās Cēsu Valsts ģimnāzijas 10.klases skolnieks Edgars Lasmanis.

 

Pasākumu cikla „Māksla kā pretošanās un pretošanās kā māksla” ietvaros notikušajā spēlē – diskusijā piedalījās komandas piecu jauniešu sastāvā gan no Cēsu, gan no kaimiņu novadu skolām. Tika pārstāvēta Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, Cēsu Valsts ģimnāzija, Cēsu 2. vidusskola, Priekuļu vidusskola, Raunas vidusskola un Stalbes vidusskola.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr:6417636; 28342115

e – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv