Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 3.aprīlis  


AKCIJA „LIELDIENU DONORS”

  

Latvijas Studentu vortāls „StudentNet” www.studentnet.lv sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru www.vadc.lv, Latvijas Dabas muzeju www.ldm.gov.lv un „MicRecBāru” www.micrecbars.lv organizē un aicina piedalīties akcijā „Lieldienu donors”, kas 2006.gada 13.aprīlī no plkts.10.00 līdz 13.00 notiks Latvijas Dabas muzejā — Rīgas centrā — Krišjāņa Barona ielā 4 (1.stāvā)

13.aprīlis ir Zaļā ceturtdiena, tāpēc ir likumsakarīgi, ka akciju atbalsta Latvijas Dabas muzejs, jo zaļā ir gan muzeja, gan dabas, gan pavasara un jaunas dzīvības krāsa. Šī būs pirmā reize, kad asins nodošanas iespējām tiks atvēlētas Latvijas Dabas muzeja telpas, un, pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, kādā muzejā šāda akcija arī tiks rīkota pirmo reizi. Visi akcijas dalībnieki saņems muzeja bezmaksas apmeklējuma ielūgumu (derīgs līdz 2006.gada 1.septembrim).

Akciju „Lieldienu donors” atbalsta „MicRecBārs”, kas atrodas muzeja pagrabstāvā. Arī „MicRecBāra” atbalsts ir likumsakarīgs, jo tā krāsa ir sarkanā — līdzīgi kā asins donoru kustībai. „MicRecBārs” akcijas dalībniekiem bez maksas piedāvās nobaudīt kādu no 12 tējas šķirnēm, kā arī „Elitas iecienīto tomātu zupu” (jau atkal sarkanā krāsa). „MicRecBāra” dāvinājums būs izmantojams līdz 2006.gada 1.maijam.

Kas jāzina, pirms esat nolēmis nodot asinis? Jābūt veselam, 18—65 gadu jaunam. Svaram jābūt ne mazākam kā 50 kg. Pirms asins došanas jāatpūšas. Asins došana nav vēlama pēc nakts maiņas, saspringta darba, liela emocionāla pārdzīvojuma. Nedrīkst lietot alkoholu, pirms procedūras nesmēķēt. Neēdis cilvēks asinis nedrīkst nodot. Neaizmirstiet personas apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju. Ar plašāku informāciju par to, ko drīkst un ko nedrīkst donors, aicinām iepazīties Valsts asinsdonoru centra mājas lapā internetā: www.vadc.lv/tas_jazina.htm. Kontakttelefons 7408878.

 

Cieņā, uz informatīvu atsaucību cerot,

Tālivaldis Kronbergs, akcijas „Lieldienu donors” idejas autors, Latvijas Studentu vortāla „StudentNet” www.studentnet.lv galvenais redaktors, mob.tel.6431251, e—pasts: talivaldis.kronbergs@studentnet.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv