Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 3.aprīlis  


Lekciju cikla „KURP.ES” pēdējā lekcija PĀRCELTA

Sešu lekciju cikls „KURP.ES”, kas aizsākās 2012.gada 15.janvārī, 22.aprīlī piedāvā pēdējo izglītojošu un izklaidējošu ieskatu sieviešu apavu vēsturē! Arī šo lekciju lasa Elīna Kalniņa!

 

Katra lekcija ir veltīta konkrētam vēstures periodam un sniedz iespēju iepazīt to, kā kurpju izskatu ietekmē mode, sabiedrība, ekonomika, notikumi pasaulē, kā arī uzzināt, ko un kāpēc pēdējos simts gados izvēlējušās kājās aut cēsnieces. Lekcijas vairo izprati par apavu izvēli mūsdienās, ļaujot ne vien labāk orientēties kurpju stilistiskajā piedāvājumā, bet uzzināt arī šo to jaunu par sevi.

 

Lekcija cikla „KURP.ES” plānotā 8.aprīļa lekcija TIEK PĀRCELTA UZ 22.aprīli! Vieta un laiks nemainīgi- plkst.13:00 Cēsu Vēstures un mākslas muzejā (Pils laukums 9).

 

Ieejas maksa: Ls 2,-

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv