Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 3.maijs  


„Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011” noskaidro uzvarētājus Cēsīs


J
auno satiksmes dalībnieku forums 2011 Vislatvijas sacensību tūri turpināja Cēsīs 29. aprīlī ar sacensām Cēsu pilsētas pamatskolā. Piedalīties bija aicinātas komandas no Amatas, Cēsu, Raunas, Priekuļu, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas un Pārgaujas novadiem - bērni, kas dzimuši 1999., 2000. vai 2001. gadā veidoja komandas (komandā 3 meitenes, 3 zēni) un piedalījās sacensībās.

Pavisam startēja 11 komandas un individuālie dalībnieki– kopā 70 dalībnieki.

Piedalījās komandas no Cēsu pilsētas pamatskolas, Priekuļu vidusskolas, Amatas vidusskolas un Liepas pamatskolas.

Sacensību rezultāti:

  1. vieta un izcīnītas tiesības startēt Latvijas fināla sacensībās – Cēsu pilsētas pamatskolas 1. komanda (Māris Millers, Mareks Čīča, Kārlis Bitītis, Laine Loze, Sindija Samohvalova, Elvita Santa Čīča un skolotāja)
  2. vieta – Amatas pamatskolas komanda (Lāsma Zaķe, Rihards Helvits Kupčs, Kristaps Eglītis, Annija Loreta Zaduņenko, Matīss Zālītis, Santa Krūmiņa un skolotāja)
  3. vieta – Cēsu pilsētas pamatskolas 2. komanda (Kristiāna Mauriņa, Jānis Nete, Artūrs Freimanis, Mairis Teteris, Venija Skopāne, Liāna Balode un skolotāja).

Par spicākajiem jeb tiem, kas savākuši visvairāk punktu, apbalvoja Māri Milleru un Laini Lozi no Cēsu pilsētas pamatskolas 1. komandas.

Latvijas fināla sacensības norisinās 3. un 4. jūnijā Engures novadā Klapkalnciema “Ronīšos”, kurās par čempiona tutulu cīnīsies 1. vietas ieguvēji no katrām sacensībām.

Veiksmīgai dalībai sacensībās bērniem ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, apkope un kā to salabot, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.

Informāciju sagatavoja

Līga Vilciņa

projekta vadītāja

forums2011@inbox.lv; mob. 26056013Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv