Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 3.maijs  


11.maijā Cēsīs notiks seminārs „Karjeras attīstība kultūras nozarē”

11.maijā projekta "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģiona attīstībai" ietvaros Cēsu Jaunajā pilī notiks Latvijas Radošo savienības ģenerālsekretāra Haralda Matuļa seminārs „Karjeras attīstība kultūras nozarē”.

 

Seminārā mākslinieki un radošie uzņēmēji no Cēsīm tiks iepazīstināti ar iespējām, ko sniedz sekmīgas sadarbības veidošana ar dažādām kultūras jomā aktīvām organizācijām, un iespējām piesaistīt finansējumu savai profesionālai pilnveidei ārvalstīs. Seminārs būs praktiski orientēts, notiks darbs grupās un konkrētu situāciju analīze.

 

Semināra vadītāja Haralda Matuļa ikdienas darbs ir saistīts ar radošo profesionāļu interešu aizstāvību un kultūras nozarē strādājošo konsultēšanu par valsts kultūrpolitikas aktualitātēm. H.Matulis ir ieguvis filozofijas bakalaura un maģistra grādu Latvijas Universitātē, mācījies Eiropas Filmu koledžā Dānijā, rakstījis recenzijas, kritikas un publicistiku par literatūru, kino un dažādām sociālām tēmām portālā Satori, žurnālos Karogs, Rīgas Laiks, Māksla Plus, laikrakstā Kultūras Forums, kā arī tulkojis daiļliteratūru no angļu un krievu valodām.

 

Seminārs notiks Cēsu Jaunajā pilī 11.maijā no plkst.12:00 līdz plkst. 16:00. Dalība seminārā BEZ MAKSAS!


Interesentus lūdzam pieteikt savu dalību līdz 9.maijam
, atsūtot pieteikuma e-pastu projekta asistentei Elīnai Kalniņai uz e-pastu: elina.cesis@gmail.com.

 

Semināru organizē pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”, Tartu Radošo Industriju centrs un biedrība „Mākslas izglītības centrs Trīs Krāsas” projekta "Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai" ietvaros ar Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas finansiālu atbalstu.

 

Projekta mērķis ir palielināt dažādu jomu mākslinieku nozīmi un lomu vietējo sabiedrību attīstībā, iesaistot māksliniekus radošo risinājumu veidošanā sabiedrības sociālām, vides un kultūras problēmām, kā arī veidot ilgtermiņa kultūras apmaiņu starp māksliniekiem, kultūras organizācijām un mākslu skolām Cēsīs un Tartu.

 

Semināra programmu skatīt ŠEIT

 

 

Papildus informācija:

Ilona Asare

Projekta vadītāja

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Tel.64127755, 27878275

Ilona.Asare@cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv