Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 3.maijs  


Sadodamies rokās par Latviju!

 3. maija rīts Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā sākās ar svētku uzrunu un aicinājumu skolas radio. Tajā teikts: „Šogad aprit 22 gadi, kopš atjaunota neatkarīgā Latvija. Tikpat gadu ir mūsu ģimnāzijai. Taču nevienam no skolēniem vēl nav 22 gadi. Cik gadus pastāvēja  atjaunotā Latvija, kad tu piedzimi? Cik daudz  izdarīts šajos gados, lai veicinātu Latvijas izaugsmi?  Cik daudz jāizdara, lai Latvija būtu tāda, kādu to vēlies redzēt? Cik  daudz no tā esi gatavs darīt tu?”

Par šiem jautājumiem der padomāt katram pašam, bet vēl lielāks domu spēks veidosies, ja to darīsim kopā. Tādēļ  3.maija rītā Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā vienojāmies kopīgā pasākumā, izveidojot kopīgu , dzīvu ķēdi ap savu skolu!

Sadosimies rokās ar  saviem klases un skolas biedriem, ar  skolotājiem un darbiniekiem, pierādīsim, ka spējam būt vienoti! Sajutīsim kopspēka  un vienotības neatkārtojamo varu!

Es esmu ar tevi, mana Latvija!

 

Dace Eglīte

Draudzīgā Aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzijas direktoreAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv