Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 3.maijs  


11.maijā Trīs Latvijas tenoru koncerts Mātes dienā “BEL AMĪ”

11. maijā plkst. 19:00 CATA Kultūras Nama Parketa zālē trīs Latvijas tenori, operas solisti Miervaldis Jenčs, Nauris Puntulis un Guntars Ruņģis programmā „BEL AMĪ”. Pie klavierēm Inese Zagorska.

Trīs Latvijas Operas solisti Miervaldis Jenčs, Nauris Puntulis un Guntars Ruņģis iejutīsies 30.–to gadu Latvijas tenoru «smokingos» un dziedās nedaudz no visa tā, kas tolaik bija populārs, ko aizrautīgi dziedāja Mariss Vētra, Artūrs Priednieks – Kavarra, Jānis Vītiņš un citi Latvijas tenori. 

Tās būs gan pasaulslavenas operu ārijas, gan Jāņa Kalniņa opermūzika, gan pazīstamas ārijas no operetēm un dziesmas no kinofilmām.

Tā arī radās koncerta nosaukums Bel Ami, kas patapināts no tāda paša nosaukuma kinofilmas tituldziesmas, jeb kā toreiz teica «grāvēja».

Biļetes cena: 5 Ls
Biļetes: Biļešu paradīzes sistēmā un AS CATAAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv