Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 3.jūnijs  


Cēsu iedzīvotāji „Maxima” ziedojumu kastītēs saziedo naudu 37 pārtikas paku iegādei

 

Cēsu rajona iedzīvotāji veikalu tīkla „Maxima” izvietotajās ziedojumu kastītēs no februāra līdz aprīļa beigām saziedojuši vairāk nekā 300 latu, lai iegādātos 37 pārtikas pakas projekta „Paēdušai Latvijai” ietvaros.

Šīs pārtikas pakas jau drīzumā uzsāks ceļu pie ekonomiskās krīzes skartajām ģimenēm.

 „Cēsu rajona iedzīvotāju atsaucība bijusi ievērojama, tādējādi varēsim iegādāties 37 pārtikas pakas un nogādāt tās ģimenēm. Cerams, ka arī turpmāk ikvienas pilsētas, tostarp Cēsu rajonā dzīvojošie būs tika pat aktīvi, lai palīdzētu saviem līdzcilvēkiem,” saka labdarības portāla Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Cēsu rajonā pārtikas pakas dala ģimenes centrs „Mūsu nākotne”.

Kopš projekta „Paēdušai Latvijai” uzsākšanas palīdzību jau lūgušas 17 826 ģimenes jeb vairāk nekā 69 tūkstoši iedzīvotāju. Vidēji dienā labdarības organizācija Ziedot.lv un sadarbības partneri saņem 63 lūgumus palīdzēt. Pārtikas pakas jau saņēmušas 12 594 ģimenes. No 2009. gada rudens „Paēdušai Latvijai” saziedoti 268,2 tūkstoši lati, no kuriem pa labdarības tālruni 90006484 ziedoti 117 757 lati, portālā Ziedot.lv - 78 560 lati, pārtikas veidā - gandrīz astoņi tūkstoši latu, bet „Maxima” veikalu tīklā izvietotajās ziedojumu kastītēs – 64,2 tūkstoši latu. 

 „Paēdušai Latvijai” vienai ģimenei mēnesī piešķir pārtikas palīdzību 12 kilogramu apjomā, un šajā pakā ietilpst putraimi, grūbas, rīsi, griķi, auzu pārslas, pelēkie zirņi, makaroni, milti, eļļa, gaļas vai zivju konservi, cukurs, sausais piens, sausais buljons, maize un tēja. Vienas šādas pārtikas pakas vērtība ir vidēji 8,5 lati. Līdz šim saziedotās pārtikas svars ir 21,4 tonnas, un tās vērtība sasniedz 7829 latus. Pārtikas pakas visā Latvijā palīdz izdalīt 56 organizācijas un 700 brīvprātīgo visā Latvijā.

Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai” ir labdarības portāla Ziedot.lv pārtikas programma krīzes skartām ģimenēm, lai sniegtu atbalstu ikdienas pārtikas nodrošināšanā. Palīdzība galvenokārt domāta bezdarba un ekonomiskās krīzes skartām ģimenēm ar bērniem un krīzes laika bezdarbniekiem, kuriem beidzas bezdarbnieka pabalsts, bet darbs objektīvu iemeslu dēļ nav atrasts.

Ziedot.lv aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju zvanīt pa tālruni 90006488, lai ziedotu vienu latu, atbalstīt projektu „Paēdušai Latvijai,” izmantojot „Maxima” veikalu tīklā izvietotās ziedojumu kastītes, kā arī ziedot portālā www.paedusailatvijai.lv, kur iespējams arī atrast plašāku informāciju par projektu. Uzņēmumi aicināti arī ziedot pārtiku.

 

Papildinformācija:

Rūta Dimanta

Ziedot.lv vadītāja

Tālr. 67289339, 29333763

e-pasts: ruta@ziedot.lv

www.ziedot.lv

 

Gunta Būmane

Ģimenes centra „Mūsu nākotne” pārstāve

Tālr. 29800956

e-pasts: musunakotne@inbox.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv