Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 3.jūnijs  


Iedzīvotāji spriež par pārmaiņām

 

            Otrdien, 31. maijā Cēsu iedzīvotāji no Valmieras, Festivāla, Akmens, Loka ielu rajona  tikās Cēsu 2. vidusskolā, lai izteiktu savas domas un vēlmes par sava rajona attīstību. Cēsu novada pašvaldības attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Dita Trapenciere informēja, ka  pašvaldība uzsākusi divu nozīmīgu dokumentu novada Teritorijas plānojuma un Attīstības programmas izstrādi, tāpēc ir svarīgi uzzināt iedzīvotāju viedokļus.

            Tikšanās dalībnieki runāja par to, ka ātrāk ir jāpabeidz Akmens ielas atjaunošana, aicināja nojaukt iesākto bērnudārza būvi, jo tā ir bīstama, interesējās par stadiona rekonstrukciju. Diskusijas laikā iedzīvotāji ierosināja  izveidot atpūtas vietu jauniešiem no 10 līdz 18 gadu vecumam.        Sanāksmes laikā iedzīvotāji izteica vēlmi saglabāt šī rajona skaistās ainaviskās vietas.

            Nākošās diskusijas notiks:

-          pirmdien 6.jūnijā pulksten 17.30  Cēsu 3.bērnudārzā uz to aicināti Lenču – Dzintara ielu rajona iedzīvotāji,

-           otrdien 7.jūnijā pulksten 17.30 Cēsu Valsts ģimnāzijā uz to aicināti Leona Paegles – Piebalgas ielas rajona iedzīvotāji.

 

Attēlā: Cēsu novada pašvaldības attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Dita Trapenciere informē iedzīvotājus par novada Teritorijas plānojuma un Attīstības programmas izstrādi.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada domes sabiedrisko attiecību praktikants

Kristaps Volkovickis

           Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv