Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 3.jūlijs  


Atpūtas, piedzīvojumu un labu emociju diena ģimenēm, draugiem un dabas mīļotājiem

Pirmo reizi Latvijā notiks pozitīvo emociju sacensības ar velosipēdiem  „VELOPIEDZĪVOJUMS”, kas norisināsies š.g. 18.jūlijā Cēsu novadā. Piedzīvojumu sacensību organizatori, radošā apvienība „iFour”, aicina visus līdzīgi domājošos ņemt dalību izklaides pasākumā - sportot, atpūsties, gūt pozitīvus iespaidus, izbaudīt Cēsu apkārtnes skaistākās vietas, kā arī iepazīt jaunus draugus.

 

Komandas gudrībā un veiklībā mērosies sestdien, 18.jūlijā. Kopējais trases garums nepārsniegs 18 km. Pats svarīgākais - grūtības pakāpe būs piemērota gan ģimenēm ar bērniem, gan arī sportiskiem cilvēkiem. Galvenais uzsvars tiks likts nevis uz ātrumu un veiklību pedāļu mīšanā, bet gan uz apkārtnes izzināšanu, prāta un loģiskās domāšanas spējām, kā arī atraktivitāti un atjautību. Lai arī pieļaujamais dalībnieku skaits komandā ir no 2 līdz 5 cilvēkiem, pēc organizatoru sacītā, tas nenozīmē, ka trases posmus vieglāk būs veikt komandām ar mazāku vai, gluži pretēji, lielāku dalībnieku skaitu. „Gala rezultātā”, iFour apgalvo: „uzvarēs pozitīvāk noskaņotākā komanda!”

 

„Starta un finiša vieta, lai saglabātu intrigu, tiks turēta noslēpumā līdz pat 13. jūlijam, kad tiks publicēta sacensību mājas lapā”, stāsta „iFour”. Organizatori arī uzsver, ka nokļūšana līdz starta vietai būs iespējama ne tikai ar personīgajām automašīnām, bet arī ar sabiedrisko transportu (vilcienu).

 

Pēc aktīvi un atraktīvi pavadītās dienas komandu dalībnieki, gaidot rezultātu paziņošanu, varēs relaksēties atpūtas kompleksa teritorijā, apmainīties viedokļiem par piedzīvoto trasē, kā arī iestiprināties komlpeksā esošajās āra kafejnīcās. Vakara nobeigumā paredzēta arī zaļumballe.

 

Vairāk informācijas par pozitīvo emociju dienu iegūstama sacensību mājas lapā www.velopiedzivojums.webs.com, rakstot uz iFour@inbox.lv, vai arī zvanot - mob. tel. 26527110.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv