Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 3.jūlijs  


Līdz 15.jūlijam aicinām ieteikt balvai "Cēsnieks 2009"

 

25. jūlijā Cēsu pilsētas svētku ietvaros tiks pasniegta AS Cēsu alus balva Cēsnieks, šogad – jau vienpadsmito gadu.  

 

            Balva Cēsnieks kopš 1999. gada ik vasaru tiek pasniegta Cēsu pilsētas kultūras, zinātnes, vēstures vai sociālās sfēras darbiniekam, kurš savu darbu darījis izcili un no sirds, un kura veikums pozitīvi ietekmējis Cēsu pilsētas dzīvi pārskatāmā laika periodā. Apbalvojamo personu ik gadu izvēlas pilsētas iedzīvotāji sadarbībā ar uzņēmumu Cēsu alus.

 

            „Cēsnieka tituls tika izveidots ar mērķi godināt cilvēkus, kuru darba spējas, ieguldījums un entuziasms ir ļāvis mums visiem apzināties savas pilsētas skaistumu un katram savu varēšanu dot tai vēl vairāk. Īpaši būtiski ieraudzīt un izcelt pašu darītos labos darbus ir šodien, prieks par paveikto dod spēku mums visiem, uzmundrina un spēcina. Tādēļ konkursā Cēsnieks turpinām lūkoties pēc gaišiem cilvēkiem mūsu vidū, kas ar savu spēku un darbošanos iedvesmo apkārtējos,” stāsta Cēsu alus valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone Zatlere. 

 

            Pagājušajā vasarā, lai īpaši atzīmētu balvas Cēsnieks pasniegšanas desmito gadskārtu, iepriekšējo gadu balvas ieguvēji, Cēsu alus un Cēsu pilsētas domes vadība Cēsīs, Avotu ielejā iestādīja vienpadsmit kokus, tādejādi simboliski un svinīgi ieaužot konkursa Cēsnieks pasākumu Cēsu pilsētas saknēs un vēstures ritumā.

             

            Desmitā Cēsnieka titula ieguvēja, Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotāja Inese Lāce stāsta: „Uzņēmuma „Cēsu alus” darbinieki – patīkami, ka neatlaidīgi – turpina pilsētā iedibināto tradīciju un aicina izvēlēties atkal vienu no mums balvai „Cēsnieks 2009”. Pagājušajā vasarā ,saņemot balvu, atceros, jutos tā mazliet dīvaini. No vienas puses, protams, liels prieks par tava darba novērtējumu pasākumu veidošanā. No otras – mazliet neērti. Visu laiku nelika mierā doma, ka ir taču tik daudz cilvēku, kas daudzus gadu desmitus strādājuši savai pilsētai, bet darījuši to citiem nemanot, šo balvu iespējams pelnījuši daudz vairāk. Tomēr varu teikt, ka tie mirkļi, kad, tavu darbu novērtē ir vislielākais atalgojums un gandarījums. Tad es patiesi jūtos kā atbildīga savas pilsētas daļa un esmu lepna par visiem mums. Aicinu – skatāmies uz saviem cēsniekiem, vērtējam ar kritisku aci, kā jau kārtīgam tautietim pienākas, un iesakām: „Esi pelnījis kļūt par goda Cēsnieku!”

 

            Līdz šim balvu Cēsnieks saņēmuši: mākslinieks Ivars Prauliņš, izstāžu nama vadītāja Nata Livonska, mācītājs Krists Kalniņš, mūziķis Igors Graps, Cēsu rajona laikraksta „Druva” valdes priekšsēdētājs Verners Rudzītis, Cēsu Pastariņa skolas direktore Ieva Eglīte, arheoloģe Zigrīda Apala, Cēsu domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, aktieris un uzņēmējs Juris Žagars, Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotāja un režisore Inese Lāce.

 

            Šogad balvas pasniegšana notiks pilsētas svētku ietvaros 25. jūlijā. Cēsu alus aicina visus Cēsu pilsētas un apkārtnes iedzīvotājus rūpīgi padomāt – mūsu vidū noteikti ir daudz cilvēku, kas pelnījuši Cēsnieka titula godu. Labi darbi, prieka vairošana un aktīva darbošanās – tas nav varoņdarbs, bet tas ir godājams ieguldījums Cēsu pilsētas radošā attīstībā.

 

            Aicinām līdz 15. jūlijam pieteikt Cēsnieka balvas kandidātus, sūtot rakstiskus priekšlikumus uz adresi: AS „Cēsu alus”, konkursam „Cēsnieks”, Aldaru laukumā 1, Cēsīs, LV-4100 vai uz e-pastu: agita@cesualus.lv    

 

 

 

Agita Baltbārde

AS „Cēsu alus” Sabiedrisko attiecību vadītājaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv