Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 3.augusts  


Palīdzēsim Cēsu sociālajam dienestam iegūtu finansējumu gadagrāmatas izdošanai

  

Labiedarbi.lv ceturtajā  projektu konkursā piedalās Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests”, lai iegūtu finansējumu iedzīvotāju informēšanas pasākumam „Gribu zināt, ko dara sociālais dienests!” un  gadagrāmatas izdošanai par dienesta darbību.

 

Projekta mērķis ir izglītot un informēt Cēsu novada iedzīvotājus par sociālā dienesta darbu, tā funkcijām un sasniegumiem.  Projekta ietvaros sociālais dienests rīkos informatīvu semināru, kurā sniegs informāciju par sociālā dienesta sniegtajiem pakalpojumiem un palīdzību, kā arī tiks dāvinātas gadagrāmatas ikvienam interesentam.

 

 Palīdzēt šo finansējumu iegūt var ikviens  Cēsu novada iedzīvotājs vai vienkārši idejas atbalstītājs, bezmaksas balsojot portālos labiedarbi.lv un/vai  Draugiem.lv


Balsot var līdz š.g. 31.augustam.

 

Sīkāka informācija par projektu Labiedarbi.lv:

www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

 

Par Labiedarbi.lv

Labiedarbi.lv  4.projektu konkursam kopumā iesniegti 56 pieteikumi, tikai 13 projekti izturēja konkursa atlases kārtu un tika izvirzīti konkursa otrajai kārtai, kurā uzvarētāji tiek noteikti ar publiskas balsošanas (bezmaksas) palīdzību. 


Informāciju sagatavoja:

Vita Pētersone

Cēsu novada p/a

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv