Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 3.augusts  


Cēsīs sakārto Avotu ielejas parku un atjauno gājēju trepes

 

Neraugoties uz samazināto pašvaldības budžetu, atrasta iespēja atjaunot gājēju kāpnes Avotu ielejas parkā un šonedēļ turpinās dīķa un meniķa sakārtošana. No dīķa plānots izņemt nokaltušos kokus un veikt dambja nostiprināšanu, lai tas kalpotu ilgāk.

 

Cēsnieki jau atzinīgi novērtējuši salabotās kāpnes, kuras jau bija nolietojušās un kļuvušas nedrošas. Cēsnieki gājēju taku cauri Avotu ielejas parkam labprāt izmanto, lai īsinātu ceļu no centra uz Akmens ielas daudzdzīvokļu namu rajonu. Kā skaidro Cēsu pašvaldības komunālinženieris Didzis Ozoliņš, tur esošās trepes un dambis lietus ūdeņos bija tiktāl izskalots, ka ilgāk gaidīt vairs nevarēja un min, ka iespēju robežās pašvaldība mēģinās parkā izbūvēt arī apgaismojumu.

 

Sakarā ar remontdarbiem, 4., 5. un 6.augustā gājēju ceļš, kas savieno Dzintara ielu ar Akmens ielu, tiks slēgts. Lūdzam cēsniekus būt saprotošiem, jo īslaicīgās neērtības atsvērs sakārtotās trepes un dambis.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

Tālrunis 64121677; 26469249

Ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.twitter.com/cesis_lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv