Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 3.septembris  


Godina ilggadējus skolotājus

Piektdien, 31.augustā, tradicionāli 1.septembra priekšvakarā Cēsu pilsētas domes priekšsēdētājs Gints Šķenders rīkoja pieņemšanu tiem Cēsu pilsētas skolu pedagogiem, kuri savu darbu veikuši 35 un vairāk gadus.

Svētkos tika sumināti skolotāji, kuri savu darbu veikuši jau 55 gadus – Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas pedagoģe Guna Beatrise Jansone un Cēsu sanatorijas internātskolas pedagoģe Skaidrīte Alksne. Par 45 pedagoģiskajam darbam veltītajiem gadiem tika sveikta Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas pedagoģe Dzidra Krenkle, bet par 40 pedagoģiskā darba gadiem – Cēsu pilsētas pamatskolas skolotājs Juris Dančauskis, Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas skolotāji Brigita Atare un Pēteris Dreimanis. Savukārt 35 gadus savu darbu veikuši visvairāk Cēsu pilsētas skolu pedagogi – Ruta Priedīte no Cēsu Valsts ģimnāzijas, Regīna Tarasenko no Cēsu 2.vidusskolas, Millija Ajauskiene, Anna Būre un Silvija Miķe no Cēsu 1.pamatskolas, Irisa Madžule un Ginta Gemze no Cēsu 2.pamatskolas, Larisa Bitele no Cēsu vakara vidusskolas, Modrīte Skrastiņa un Anna Stepe no Cēsu sanatorijas internātskolas, Baiba Buša un Aleksandrs Gromovs no Cēsu 4.arodvidusskolas.

          Ar muzikāliem sveicieniem skolotājus priecēja ansambļa „Hei!” meitenes.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Ieva Karlsberga

Tālr. 4121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv