Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 18.janvāris   Vārda dienu svin: Antons, Antis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 3.septembris  


Cēsniekiem tiek piedāvātas jaunas iespējas tehnisko palīglīdzekļu saņemšanai

Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” sadarbībā ar VA „Tehnisko palīglīdzekļu centru” Valmieras nodaļu ir vienojušās par jaunām iespējām tehnisko palīglīdzekļu saņemšanai Cēsu pilsētas un rajona iedzīvotājiem, t.i., katra mēneša otrajā otrdienā, Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” telpās, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, notiks VA „Tehnisko palīglīdzekļu centra” Valmieras nodaļas izbraukuma diena, kuras ietvaros būs iespējams:

1) saņemt konsultācijas par to, kādi tehniskie palīglīdzekļi nepieciešami konkrētai personai;

2) slēgt patapinājuma līgumus un saņemt tehniskos palīglīdzekļus, ja ģimenes ārsts jau nozīmējis konkrētu palīglīdzekli un klients jau iepriekš būs vienojies ar VA „Tehnisko palīglīdzekļu centrs” Valmieras tehnisko palīglīdzekļu izsniegšanas nodaļas vadītāju – ergoterapeiti ( tel.Nr. 4281773) par tehniskā palīglīdzekļa piegādi;

3) personām, kuram palīglīdzeklis vairs nav nepieciešams, būs iespēja atgriezt to, nebraucot uz Valmieru.

 

Visi interesenti laipni aicināti uz Cēsu pašvaldības aģentūru „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 2007. gada 11.septembrī no plkst.10.00 līdz 13.00.

 

Atgādinām, ka tehniskos palīglīdzekļus ir tiesīga saņemt jebkura persona ar ilgstošiem vai nepārejošiem organisma funkciju traucējumiem vai anatomiskiem defektiem, ja tā saņēmusi ārstniecības personas atzinumu par tehniskā palīglīdzekļa nepieciešamību.

 

Sīkāka informācija par dokumentiem, kas jāiesniedz, lai saņemtu tehniskos palīglīdzekļus ir pieejama VA „Tehnisko palīglīdzekļu centrs” mājas lapā www.tpc.gov.lv, kā arī piezvanot pa tālruni 4281773.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pašvaldības aģentūras

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”

Sociālo pakalpojumu nodaļas pilngadīgām personām vadītāja

Laine Zālīte

tel.nr. 4127898Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv