Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 3.septembris  


23.septembrī Cēsu pensionāri rīko mantu placi

Cēsu pilsētas pensionāru biedrība „Cēsu pensionāri”, projekta „Pasniegsim roku” ietvaros aktīvi iesaistās kopējās aktivitātēs un rīko pasākumus sociālās labklājības celšanai, dodoties sēņot un rīkojot mantu placi.

 

Cēsu pensionāru koordinatore Stefānija Goļikova informē, ka biedrība 23.septembrī organizē drēbju, mantu, dārzeņu, augļu, puķu un stādu apmaiņu vai dāvināšanu „Kas vienam lieks, citam noder”. Mantu placis darbosies katra mēneša otrajā un ceturtajā trešdienā no plkst.11.00 Gaujas ielā 56, Oktobra ielā 11 un Bebru ielā 7. Mantu placis paredzēts tikai Cēsu pensionāru biedrības biedriem.

 

Šajā vasarā pensionāru biedrība jau devusies ekskursijās, bet septembrī „Cēsu pensionāri” dosies kopējos sēņošanas pasākumos un oktobrī organizēs lekciju par veselības tēmu. Savukārt novembrī Cēsu pensionāri dosies pieredzes apmaiņas braucienā pie Vaives pensionāriem. Decembrī pensionāri organizēs kopēju Ziemassvētku pasākumu.

 

Cēsu pilsētas biedrība „Cēsu pensionāri” ir sabiedriska organizācija, kuras sastāvā ir ap 290 biedru, kas brīvprātīgi iesaistās kopējās aktivitātēs, dodas ekskursijās un aktīvi pavada laiku.

Jau ziņots, ka jūnijā norisinājās pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” rīkotais projektu konkurss, kurā Cēsu pensionāri ieguva 375 latu līdzfinansējumu projekta „Pasniegsim roku” realizēšanai. Projektu konkursa mērķis bija iesaistīt nevalstisko sektoru sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanā Cēsu pilsētas trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās labklājības celšanai. Projektu konkursā ar pašvaldības līdzfinansējumu tika atbalstītas sešas nevalstiskās organizācijas.

 

2008.gadā Cēsīs norisinājās pašvaldības un Nīderlandes fonda KNHM kopīgi rīkotais projekts „Idejas īstenojas”, kurā piedalījās arī Cēsu pensionāri un ieguva līdzfinansējumu savu ideju realizēšanai. Tā, biedrība „Cēsu pensionāri” ieguldīja lielu darbu Bērzaines kapu sakopšanā un kopīgiem spēkiem ar tēlnieku Matiasu Jansonu un brīvprātīgajiem palīgiem projekta „Pasaules kara laikā (1915-1918) Cēsu Bērzaines kapos apglabāto Kurzemes un Zemgales bēgļu apbedījumu vietas restaurācijas I kārta” ietvaros atjaunoja un sakopa piemiņas vietu un pieminekli.

 

Biedrības „Cēsu pensionāri” biedri ir tie, kas pirmie piesakās uz pašvaldības rīkotajām talkām un akcijām, kā arī ar pašu iniciatīvu uzkopj Cēsis.

Biedrības atskaišu – vēlēšanu kopsapulce notiks 3.oktobrī plkst.11.00 Cēsu patērētāju biedrības zālē.

 

Vairāk informācijas pie koordinatores Stefānijas Goļikovas tālr. 26062661.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv