Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 3.septembris  


Cēsu koris TV3 šovā „Koru kari 2’’

Svētdien, 6.septembrī TV3 sezonas atklāšanas pasākumā kopā ar citiem septiņiem koriem piedalījās Cēsu baltais koris!

 

16 talantīgākie un skanīgāko balsu īpašnieki kopā ar dziedātāju Ingu Ulmani ik svētdienu kāps uz skatuves, lai cīnītos par labākā kora titulu. Ingus Ulmanis – Latvijā iemīļots dziedātājs, komponists, mūzikas producents, televīzijas un radio raidījumu veidotājs un vadītājs, koncertu un dažādu pasākumu režisors un producents. Viņam ikdienas darbā ar Cēsu kori palīdzes kormeistars Mārtiņš Klišāns, kurš ir Rīgas Doma zēnu kora mākslinieciskais vadītājs, Dziesmu svētku virsdiriģents un Cēsu rajona koru virsdiriģents, kā arī diriģents Rīgas kamerkorim Ave Sol.

Uz skatuves Cēsu kora sastāvā: Madara Blūmere, Liene Mitre, Santa Lauceniece, Zane Jankuna, Ina Aizgale, Judīte Vāvere, Gunita Aļļena, Līga Konrāde, Kristaps Krafte, Vilnis Daņiļēvičs, Sandris Dubovs, Kalvis Alsbergs, Mārtiņš Ruskis, Mārtiņš Lācis, Andis Malējs, Edijs Bite.

 

Cēsu kora atlase notika 24.jūlijā Cēsu izstāžu namā ar Ingu Ulmani. Kopējais dalībnieku skaits bija 170, no kuriem tika izvirzīti 16 dziedātāji. Kā informē „Koru kari 2” organizatori, arī šogad uzvarētājiem tiks piešķirta naudas balva 15 000 eiro, kas tiks novirzīta labdarībai. Cēsu koris uzvaras gadījumā savu balvu piešķirs Raiskuma sanatorijas internātpamatskolai. Raiskuma sanatorijas internātpamaskolā mācās un ārstējas 107 bērni ar fiziskās attīstības traucējumiem no visas Latvijas. Līdzekļi tiks izmantoti bērnu veselības nostiprināšanai un rehabilitācijai.

 

Cēsu kori atbalsta Cēsu novada pašvaldība, A/S CATA un Cēsu uzņēmēji.

Informācija par Cēsu kori atrodama http://www.tv3.lv/korukari/cesis 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

e – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv