Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 3.oktobris  


Apmācības biznesa ideju autoriem!

Latvijas investīciju un attīstības aģentūra izsludina apmācības biznesa ideju autoriem. Bezmaksas uzņēmējdarbības un inovācijas apmācību kurss Latvijas augstāko izglītības iestāžu studentiem.

 

Tu šogad plāno beigt augstskolu, bet nezinu ko darīt tālāk? Varbūt uzsākt uzņēmējdarbību?

Tu esi atklājis ko jaunu, bet nezini kā gūt no tā peļņu?

Tev ir biznesa ideja, bet Tev trūkst padoma kā to īstenot?

Tu nevēlies strādāt kāda cita labā?

Tu esi atklājējs un esi gatavs mācīties?

Tu jau ilgi domā, kā uzsākt uzņēmējdarbību, bet nezini ko iesākt?

Tad Apmācības biznesa ideju autoriem domātas tieši Tev!

 

 Ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) atbalstu, tiek rīkots praktisks apmācību kurss vecāko kursu studentiem par uzņēmējdarbības uzsākšanu. Kurss paredzēts tiem, kas vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā, bet nejūtas pietiekoši gatavi tam.

Kursa ietvaros profesionāli eksperti apmācīs jauniešus sagatavot savu biznesa plānu, lai to varētu prezentēt iespējamiem investoriem. Un sniegs praktiskus padomus par to, kā nodibināt savu uzņēmumu. Lai piedalītos šajos kursos, nav nepieciešams priekšzināšanas ekonomikā vai uzņēmējdarbībā. Apmācību ilgums – 5 dienas intensīvo kursu. Apmācības ir bez maksas. Darba valoda kursos – angļu.

 

Pieteikties var visi Latvijas augstākajās iestādēs studējoši studenti. Lai pieteiktos kursiem nepieciešams aizpildīt anketu, kurā īsi jāapraksta sava biznesa ideja, un nosūtīt uz e-pasta adresi: dstrautins@sseriga.edu.lv līdz šī gada 7.oktobrim. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pamatojoties uz anketām tiks atlasīti studenti apmācībām.

 

Laiks un vieta: no 11. līdz 15.oktobrim notiek intensīvie apmācību kursi (no 8:00 – 17:00), 20.oktobris – pēc-apmācību konsultācijas un mājas darba prezentācija ekspertiem.

Vieta – Rīgas Ekonomikas augstskola, Strēlnieku ielā 4a, Rīgā.

 

 

Papildus informācija

Dīns Strautiņš, Rīgas ekonomikas augstskolas Biznesa laboratorija

e-pasts: dstrautins@sseriga.edu.lv

M.tālr: +371 26394789

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv