Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 3.oktobris  


Aicinājums piedalīties foto - eseju konkursā

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā organizē fotogrāfiju – eseju konkursu "Paaudžu solidaritāte" un aicina tajā piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju. Konkursa partneris ir portāls Delfi.lv.

 

Konkursam ir jāiesūta viena vai divas fotogrāfijas, kas kopā ar to autora/autoru rakstītu eseju, veido fotostāstu par divu vai vairāku paaudžu sadarbību un vecākās paaudzes aktīvu iesaistīšanos sabiedriskās  vai sportiskās aktivitātēs. Fotogrāfijas-stāstus jāiesniedz līdz 2012.g. 12.oktobrim (ieskaitot) sūtot uz e-pastu epriga@ep.europa.eu; pa pastu (pasta zīmogs) vai personīgi ierodoties EPIB: Aspazijas bulvāris 28, 3. stāvs LV 1050 Rīgā.

 

Iesūtītos darbus izskatīs žūrija, kuras sastāvā ir profesionāli fotogrāfi, Eiropas Parlamenta deputāti un EPIB Latvijā vadība. Darbus vērtēs divās kategorijās – fotogrāfija un stāsts.

 

Konkursā iesūtītie materiāli tiks publicēti interneta portālā DELFI – īpašā vietnē www.delfi.lv/solidaritate, kuras apmeklētājiem no šā gada 15. līdz 22. Oktobrim būs iespēja nobalsot par sev iepatikušos fotostāstu. No konkursa labākajiem darbiem tiks veidota izstāde ES mājā Rīgā. Sešu vislabāko darbu autori saņems pārsteiguma balvas, bet reģionāliem laureātiem tiks apmaksāts ceļš un naktsmītne Rīgā.

 

Ar konkursa noteikumiem var iepazīties ŠEIT

 

 

*Fotostāstu konkursa mērķis ir veicināt sadarbību starp dažādiem Latvijas nācijas gadagājumiem, balstītu uz savstarpējās izpratnes un palīdzības principiem. Gados vecāki cilvēki apgūst jaunas prasmes un tehnoloģijas, pilnvērtīgi iekļaujoties straujās ikdienas ritmā. Savukārt jaunieši ar entuziasmu pārmanto iepriekšējo paaudžu iekrātās aroda, jaunrades, kultūras un dzīvesziņas mantojumu. Un tā ir tikai daļa no pozitīvajām pārmaiņām, ko patlaban piedzīvojam.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv