Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 28.janvāris   Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 3.novembris  


Cēsniecei Inesei Lācei piešķirts Piektās šķiras atzinības krusts

Cēsu Valsts ģimnāzijas direktora vietniecei audzināšanas darbā, latviešu valodas un literatūras skolotājai Inesei Lācei piešķirts valsts augstākais apbalvojums - Piektās šķiras atzinības krusts.

Par godu Latvijas 90.gadadienai Ordeņu kapituls nolēmis piešķirt 54 Triju Zvaigžņu ordeņus un tā goda zīmes, 18 Viestura ordeņus un tā goda zīmes, kā arī 79 Atzinības krustus un tā goda zīmes.

 

Valsts prezidenta kancelejas Ordeņu kapituls uz valsts svētkiem valsts augstākos apbalvojumus piešķirs 151 Latvijas personai - politiķiem, ierēdņiem, uzņēmējiem, militārpersonām, sportistiem, mediķiem, pedagogiem un zinātniekiem, sabiedriskajiem un kultūras darbiniekiem.

Piešķirto apbalvojumu skaits šoreiz ir divas reizes lielāks nekā 2007.gadā, jo būtiski pieaudzis pieteikto kandidātu skaits, īpaši no Latvijas reģioniem, aģentūru LETA informēja Prezidenta preses dienestā.

Informācijas avots: LETAAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv