Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 29.maijs   Vārda dienu svin: Maksis, Raivis, Raivo
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 3.novembris  


Noslēdzies projekts „Free Mind Wanted”

Projekta „Free Mind Wanted” ietvaros 30 Cēsu rajona jaunieši piedalījās semināros un aktivitātēs, lai iepazītos ar brīvprātīgā darba jēdzienu.

 

Lai gan daļa jauniešu jau iepriekš kā brīvprātīgie darbojušies dažādos projektos, šī bija pirmā iespēja pilnībā izprast gan teorētisko, gan praktisko brīvprātīgā darba pusi. „Visefektīvākais rezultāts sasniedzams tad, kad jaunietis kaut ko labu ir ne tikai izdarījis, bet arī sapratis, kādas ir šīs darbības sekas,” stāsta viens no projekta idejas autoriem Didzis Kozlovskis.  Lai radītu šo sapratni papildus uzdevumiem un nodarbībām notika arī tikšanās ar pieredzes bagātiem jauniešiem šajā jomā.

 

„Iedvesmojoša bija saruna ar Tomu Grēviņu, kas stāstīja par brīvprātīgo veikumu dažādos starptautiskos notikumos, piemēram, lielajos festivālos. Tā kā pati jau vairākus gadus piedalos „Fonofest” organizēšanā, domāju, ka daudz no viņa teiktā noderēs manā turpmākajā darbībā,” atzīst Natālija. „Savukārt, mani pārsteidza tas, cik daudzveidīgas var būt brīvprātīgā darba formas. Turklāt, ir pavisam vienkārši kļūt par brīvprātīgo, pat talkas organizēšana vai piedalīšanās tajā ir brīvprātīgais darbs, kas uzlabo dzīvi visā sabiedrībā,” turpina Edgars.

 

Projekta vadības komanda atzīst, ka lielākais sasniegums ir acīmredzamais jauniešu entuziasms un vēlme iegūtās zināšanas likt lietā, turpmāk brīvprātīgi veicot dažādas aktivitātes. Plašāku ieskatu par projekta aktivitātēm var gūt izstādē, kas no 17. novembra būs apskatāma „Fonoklubā”.

 

Projektu „Free Mind Wanted” īsteno Biedrība „Output”. Tas tiek realizēts programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros ar Eiropas Savienības atbalstu un tā saturs neatspoguļo ES vai Nacionālās aģentūras viedokli, ka ari tās nenes par to nekādu atbildību.

 

Kontaktinformācija:

Kristīne Mihaļova /Biedrība „Output”

26549511

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv