Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 3.novembris  


10. novembrī Cēsīs notiks seminārs „Daudzdzīvokļu māju renovācijas pamatnosacījumi un īstenošana”

 

2011. gada 10. novembrī Cēsīs Reģionālo daudzdzīvokļu māju renovācijas dienu ietvaros notiks seminārs „Daudzdzīvokļu māju renovācijas pamatnosacījumi un īstenošana”.

Pasākumā plānots informēt par atbalsta programmas nosacījumiem daudzdzīvokļu māju renovācijai, par renovācijas procesa organizēšanu un finanšu piesaisti. Semināra otrajā daļā lektori stāstīs par risinājumiem fasāžu siltināšanā, siltumapgādes sistēmas renovācijas iespējām daudzdzīvokļu ēkās, kā arī par logu izvēli un montāžu. Pasākuma laikā SIA „CDzP” valdes priekšsēdētājs Ģirts Beikmanis informēs par daudzdzīvokļu māju renovācijas projekta īstenošanas praktiskajiem aspektiem.

Noslēgumā plānota kontaktbirža, kurā ikviens interesents varēs saņemt atbildes un nepieciešamo informāciju/konsultācijas no banku, būvmateriālu ražotāju, projektētāju, būvvaldes, siltumapgādes sistēmu, logu ražotāju u.c. speciālistiem. Aicinām piedalīties visas renovācijas procesā iesaistītās puses, lai satiktu potenciālos sadarbības partnerus.

Pasākums notiks š.g. 10. novembrī plkst. 10.00 Pieaugušo izglītības centrā (Rauna iela 4, Cēsis). Seminārā tiek aicināti piedalīties dzīvokļu īpašnieki un to biedrību pārstāvji, apsaimniekotāji, būvnieki, būvmateriālu ražotāji un tirgotāji, energoauditori un citi.

Plašāku informāciju par semināriem var saņemt Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: inese.berzina@em.gov.lv, tālr.: 67013240). Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģiona Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centru, Cēsu novada pašvaldību un Latvijas Pašvaldību savienību.

Par aktivitāti

Kā zināms, ERAF aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Aktivitātes īstenošanai piešķirtais finansējums ir 47 759 948 lati.

Papildu informācija par aktivitāti ir pieejama Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā un Ekonomikas ministrijas mājas lapā internetā. Jaunumiem par mājokļu renovāciju var sekot arī Twitter - twitter.com/siltinam.

Evita Urpena

LR Ekonomikas ministrijasAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv