Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 3.novembris  


Droša un ērta satiksme gar 3.bērnudārzu

 Ceturtdien 3.novembrī Cēsu novada pašvaldības komisija, kuru vada būvinspektors Leopolds Urbanovičs, parakstīja pieņemšanas aktu par Cēsu 3.bērnudārzam piegulošo ielu rekonstrukcijas otrās kārtas būvdarbu pabeigšanu. Projekts paredzēja  asfaltbetona segumu ieklāšanu Noras, Driškina un Niniera ielās, lietus ūdens kanalizācijas izbūvi Noras un Niniera ielās, gājēju ietvju un stāvlaukuma izbūvi pie Cēsu pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes.  Darbus veica SIA „ Ceļinieks 01” un pašvaldības pieņemšanas komisijas dalībnieki celtnieku veikumu novērtēja atzinīgi.   Svarīgākais, ka īstenojot šo projektu ir uzlabota satiksmes drošība pie pirmsskolas izglītības iestādes un vecāki tagad var ērti un droši, neveidojot sastrēgumus ieliņās ap bērnudārzu, atvest un aizvest savas atvases.

   Sakārtojot ietves un brauktuves gar bērnudārzu, ir novērsta satiksmes drošībai potenciāli bīstama vieta, uzlabota gājēju un velosipēdistu ielas šķērsošanas organizācija un nodrošināta vienmērīga transporta plūsma, atvieglota autobraucēju pārvietošanās, nodrošināta vides pieejamība.

 Projekta kopējās izmaksas ir 287 625.85 LVL, no kuriem Eiropas Reģionālās attīstības fonds līdzfinansē 169 897.38 LVL, valsts budžeta dotācija pašvaldībām – 4497.28 LVL , bet pašvaldības finansējums ir – 113 231.19 LVL.

 

Attēlā: Cēsu novada pašvaldības pieņemšanas komisijas vadītājs Leopolds Urbanovičs ( no labās) un SIA „ Ceļinieks 01” valdes priekšsēdētājs Imants Bērziņš paraksta būvdarbu pieņemšanas aktu.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv