Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 3.decembris  


Noslēgusies akcija "Tev garšo ēst? Viņam arī!"

Nu jau pagājis trešais gads, kopš tiek rīkota akcija "Tev garšo ēst? Viņam arī!". Šogad tā norisinājās no 16. oktobra līdz 16. novembrim. Akcijas ietvaros Cēsu skolu skolēni ziedoja pārtiku, kas nebojājas (ievārījumi, milti, makaroni, cukurs, u.c). Kur pēc tam nonāca šie produkti? Saziedoto pārtiku mēs dāvājam trūcīgiem cilvēkiem, tiem, kam tas visvairāk ir vajadzīgs. Šogad cēsnieki, kā jau katru gadu, ir bijuši īpaši dāsni uz saziedojuši apmēram 120 dažāda veida burciņas un paciņas, lai iepriecinātu kādu, kuram šī pārtika ir vairāk nepieciešama.


Mums, Latvijas Sarkanā Krusta jaunatnes Cēsu nodaļas brīvprātīgajiem, bija patiess prieks apmeklēt Cēsu skolas un iztukšot pilnos pārtikas groziņus ar ziedojumiem. Ir labi apzināties, ka vienaldzīgo nav!

 

Lielu paldies vēlamies teikt Cēsu 2. pamatskolas, Cēsu 1.pamatskolas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu 2.vidusskolas, Cēsu Pastariņu pamatskolas un Cēsu pilsētas pamatskolas skolēniem un skolas vadībai, kā arī A/s "Cēsu alus" par sadarbību un atbalstu akcijas īstenošanai, jo bez jums tas nebūtu iespējams!

 

Informāciju sagatavoja:

LSKJ Cēsu nodaļas brīvprātīgā

Juta KārkliņaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv