Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 4.janvāris  


Cēsu Pils koris koncertē Valmierā - 10.janvārī Sv.Sīmaņa baznīcā koncerts NO TUMSAS UZ GAISMU

10.janvārī plkst.17.00 Cēsu Pils koris sniegs koncertu No tumsas uz gaismu Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā

 

Laikā, kad gada garākā nakts ir aizvadīta, Cēsu Pils koris viesosies Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā. Ar koncertprogrammu No tumsas uz gaismu koris vēlas nest gaismas atspīdumu klausītāju sirdīs. Programmā iekļauta V.Pūces, K.Nystedt, F.Mendelsona, P.Butāna, Ā.Ābeles u.c. komponistu kora mūzika.

Par mūziķiem:

Cēsu Pils koris ir 1995.gadā dibināts amatieru kolektīvs, kura mākslinieciskā vadītāja ir Marika Austruma. Savas spējas koris regulāri apliecina ikgadējās koru skatēs, 2008.gadā izcīnot tiesības piedalīties koru karu finālā un sasniedzot 11.labāko rezultātu Latvijā. Koris sekmīgi piedalījies arī starptautiskos kora mūzikas notikumos, piemēram, Florilege Vocal de Tours, Francijā, koru konkursā Tallinā un citos. Cēsu Pils kora repertuārā ir skaņdarbi no renesanses līdz mūsdienām.

Šajā koncertā kori vadīs Evita Konuša, kas ir Cēsu Pils kora diriģente kopš 2009.gada. 2005.gadā absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju pie prof. Jāņa Lindenberga. Paralēli darbam Cēsīs Evita vada jaukto kori Grīva Ogrē un apmāca mazos dziedātājus un topošos diriģentus Lielvārdes mūzikas skolā. Deviņus gadus dziedājusi kamerkorī Ave sol.

Lelde Krastiņa ir Cēsu Sv. Jāņa baznīcas ērģelniece, Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas ērģeļu klases pedagoģe un viena no aktīvākajām Cēsu kultūras dzīves veidotājām. Pēc Leldes iniciatīvas aizsākti vairāki ikgadēji mūzikas notikumi, to starpā Starptautiskais jauno ērģelnieku festivāls Cēsīs un festivāls Galantais klavesīns.

 

Informāciju sagatavoja:
Cēsu Pils kora prezidents
Vilnis Mellēns
Tel. 26476866
cesiscastlechoir@gmail.comAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv