Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 4.janvāris  


12. janvārī pulksten 17.00 bibliotēkas Baltajā zālē tikšanās ar jauno rakstnieci Ingu Žoludi.

12. janvārī pulksten 17.00 bibliotēkas Baltajā zālē aicinām uz kārtējo cikla „Viņš/Viņa raksta, mēs lasām, domājam...” pasākumu – tikšanos ar jauno rakstnieci Ingu Žoludi.    

Ieeja bez maksas

Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, Cēsu novada pašvaldība

 

Prozaiķe Inga Žolude dzimusi 1984. gadā. Studējusi Latvijas Universitātes Moderno valodu fakultātē, kur ieguvusi maģistra grādu angļu filoloģijā. No 2008. līdz 2009. gadam studējusi Anglofono literatūru doktorantūras programmā Dienvidilinojas Universitātē ASV. Strādājusi par projektu koordinatori kultūras un izglītības jomā, kā arī par mākslas menedžmenta un informācijas centra projektu vadītāju.

I. Žolude publicējusies dažādos kultūras un literatūras izdevumos: laikrakstos „Kultūras Diena” un „Kultūras Forums”, žurnālā „Karogs” u.c. Viņas stāsti ievietoti krājumos „Stāsti: prozas lasījumi klātienē un neklātienē”. 2008. gadā iznāca viņas debijas romāns „Silta zeme”, kas raksturots kā romāns par mums pašiem, par dziļām sāpēm, silto zemi meklējot. 2010. gadā izdevniecība „Dienas Grāmata” izdeva I. Žoludes otro grāmatu „Mierinājums Ādama kokam”, kurā lasāmi 13 beidzamo astoņu gadu laikā tapuši stāsti, kas ir ļoti atšķirīgi. Viņa regulāri raksta recenzijas par latviešu un ārzemju autoru darbiem; tdzejojusi F. Larkina, R. Kroforda un citu autoru dzeju.

I. Žolude vairākkārt piedalījusies festivālā „Prozas lasījumi”, 2007. gadā saņēmusi žurnāla „Rīgas Laiks” speciālbalvu. Iesaistījusies arī citos literatūras un kultūras projektos un konkursos, kā arī ieguvusi dažādas stipendijas – Fulbraita stipendiju, Ziemeļvalstu Ministru padomes stipendiju „Baltijas Slepinirs” u.c.

 

 

Informāciju apkopoja –

Gunta Romanovska,

Cēsu Centrālās bibliotēkas direktores vietniece

( 64122879, 64123644 (arī fakss), mob. 29289216

e-pasts: gunta.romanovska@biblioteka.cesis.lv ; gunrom@inbox.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv