Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 4.februāris  


Izsludināts projektu konkurss „Idejas īstenojas”

Cienījamie cēsnieki! Jums ir lieliska iespēja jau otro gadu īstenot savas idejas 1000 EUR apmērā apkārtējās vides uzlabošanā, tāpēc no 4. februāra līdz 1. aprīlim Cēsu pilsētas dome izsludina konkursu „Idejas īstenojas”.

 

Konkursa mērķis ir pašiem Cēsu pilsētas iedzīvotājiem dot iespēju uzlabot savas dzīves kvalitāti, gan infrastruktūras, gan sociālajā jomā.

 

Konkursu organizē Cēsu pilsētas dome sadarbojoties ar Nīderlandes fondu KNHM (Sabiedrība ar dvēseli), kas līdzīgus projektus organizē savā valstī un visā Latvijā.

Ņemot vērā KNHM nosacījumus, projektu konkursa otrajā gadā, no KNHM līdzekļiem ir atvēlēti 50% no kopējām izmaksām (1000 EUR), savukārt otru pusi – 50% finansiāli atbalsta Cēsu pilsētas dome.

 

Projektu, kas saistīts ar dzīves kvalitātes uzlabošanu, pieteikt var jau esošas organizācijas vai nereģistrētas iedzīvotāju grupas, kas izveidotas tikai šī projekta ietvaros, ņemto vērā, ka pašas grupas spēj pieteikto projektu īstenot.

 

Pieteikumus izvērtēs žūrijas komisija un 15 labāk izstrādātajiem dos atļauju realizēt projektu, un pieteicēji saņems 1000 EUR projekta īstenošanai.

 

Divas grupas, kas savu projektu īstenos vis veiksmīgāk, saņems balvu. Apbalvošana notiks 2009. gada janvārī, īpašā pasākumā.

 

Pērn konkursā iesaistījās vairāk nekā 329 cēsnieki un realizēja 14 lieliskas idejas – izveidoja gan rotaļu laukumus, sakopa piemiņas vietas un labiekārtoja pagalmus. Dalībnieki realizēja arī jauniešu idejas par sava dzīvoklīša iekārtošanu, par skeitparka labiekārtošanu. Projekta laikā īstenota ideja par Cēsu pils petrolejas lukturiem, kuru aizdegšana nu jau kļuvusi par Cēsu pilsētas tradīciju. Ar projektu palīdzību iekārtota rotaļu istaba mazākajiem cēsniekiem un īstenotas citas lieliskas idejas.

 

Konkursa nolikumu var saņemt Cēsu pilsētas domes (Raunas iela 4) Iedzīvotāju apkalpošanas centrā vai piezvanot Domes projektu vadītājai Sanitai Breikšai pa tālruni: 64124702, 26499213, kas sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem un nosūtīs nolikumu pa pasu vai elektroniski. Nolikumu un pieteikuma veidlapu iespējams saņemt arī Cēsu pašvaldības mājas lapā www.cesis.lv sadaļā Projekti/Idejas īstenojas

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv