Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 4.februāris  


Cēsu Vecāku dome ievēl jaunu priekšsēdētāju, biedri saņem Atzinības rakstus

Š.g.3.februārī par Cēsu pilsētas Vecāku domes priekšsēdētāju ievēlēta Sandra Putāne, savukārt par viņas vietnieci ievēlēta Olga Rudzīte. Vecāku domes biedri - Jānis Birks, Aigars Penezis, Dainis Andersons, Olga Rudzīte un Sandra Putāne - saņēma Latvijas vecāku apvienības „Vecāki izglītībai, sadarbībai, izaugsmei” (VISI) Atzinības rakstu par aktivitātēm drošas vides veidošanā.

 

Vecāku domes sēdē debatēja par ēdināšanas kvalitāti Cēsu skolu ēdnīcās - vecāki bija viesojušies skolu ēdnīcās un baudījuši piedāvātā ēdiena kvalitāti, runājuši ar skolēniem par viņu vērtējumu piedāvātā ēdiena kvalitātē. Vecāku domes sēdē nolemts meklēt iespējas atmaksāt pusdienas nelielam skolēnu skaitam.

 

Skolēnu brīvlaikā Vecāku domes pārstāvji - psihoterapeits Aivis Dombrovskis un organizācijas Sarkanais Krusts izglītības programmas vadītāja Ilona Luste - piedāvās iespēju pedagogiem  bez samaksas piedalīties viņu vadītajās nodarbībās „Stresa menedžments” un „Pirmās palīdzības sniegšana” .

 

Iepriekšējā vecāku domes priekšsēdētāja - psiholoģe Sanita Jakuševa un viņas kolēģis Konstantīns Smirnovs vadīs atbalsta grupas nodarbības pirmsskolas skolotājām.

 

Vecāki nolēma sadarbībā ar pašvaldības policiju piedalīties jauniešu atpūtas vietu apsekošanā, sekot līdzi jauniešu aktivitātēm un dažādu atkarību izraisošo vielu lietošanai.

 

Cēsu Vecāku padome darbojas jau vairāk nekā četrus gadus un tajā ir 11 dalībnieki, kas pārstāv Cēsu pamatskolas, vidusskolu un ģimnāzijas. Vecāku dome uztur saikni starp izglītības iestādēm no vecāku viedokļa, rūpējas par bērniem drošas vides veidošanu pilsētā, organizē vecāku izglītošanos un veic citas sabiedriskas aktivitātes. Kā ari, Vecāku dome uztur saikni ar Latvijas vecāku apvienību VISS, kas sadarbojoties ar LR Izglītības un zinātnes ministriju, veic dažādu viedokļu aptauju par izglītības procesu Latvijā.

 

 

Informāciju sagatavoja

 

Dzintra Kozaka

Cēsu pilsētas domes Izglītības metodiķe

Tālr.64121009

M.t.29126373

e-pasts: dzintra.kozaka@dome.cesis.lv

 

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv