Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 18.februāris   Vārda dienu svin: Kora, Kintija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 4.februāris  


Lieldienu pasākumi Cēsīs

Nu atnāca Liela diena, nu varēja līksmoties!

 

Zaļajā Ceturtdienā,9. aprīlī plkst. 18.30 Cēsu Kultūras centrā Zaļās ceturtdienas danči!

Uzstāsies bērnu un jauniešu kolektīvi: Cēsu Kultūras centra bērnu un jauniešu deju kolektīvs „Randiņš”, Bauskas bērnu un jauniešu centra TDK "Mēmelīte" un Drabešu sākumskola "Pipariņš", „Hey” jaunākā grupa „Sienāzītis”.

 

Lielajā Piektdienā, 10. aprīlī . plkst. 14.00 Via Crucis (Krusta ceļš)Cēsu SV. Jāņa baznīcā. Piedalās Cēsu Pils koris (diriģente Marika Austruma, ērģelniece Lelde Krastiņa) Programmā: F. Lista, M. Gurecka, K. Nīsteda mūzika.

 

Pirmajās Lieldienās,12. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 15.00 Lieldienu lustes Cēsīs Rožu laukumā. Olu ripināšana, šūpošanās un citas jautrošanās! Mazos skatītājus priecēs Liepas teātris „Krams” ar izrādi „Pauks un Šmauks”. Tautiskas noskaņas radīs folkloras kopa „Ore”,  atsevišķu koncertprogrammu, „Apaļš kā ābols, vesels kā rutks”, sagatavojusi Ruta Paulsone ar deju kolektīviem „Dzirnas”, „Saulgrieži” un „Pipariņš”. Svētku ļembastu ar rotaļām sarīkos jautri zaķi no Cēsu Tautas teātra jauniešu studijas.

 

Otrajās Lieldienās, 13. aprīlī plkst. 16.00 Cēsu SV. Jāņa baznīcā J. S. Bahs „Lieldienu oratorija” .

Latvijas koncerti piedāvā - „Lieldienu oratorija” ir stāsts no brīža, kad tiek uziets Jēzus tukšais kaps, līdz Augšāmcelšanās brīnumam.

Sigvards Kļava pazīstams kā viens no Latvijas erudītākajiem Baha mūzikas pazinējiem un lietpratējiem.

Latvijas radio korim un talantīgo jauniešu spožajam kopumam Sinfonietta Rīga pievienosies trīs Latvijā labi pazīstami igauņu un viens latviešu solists. Biļetes varēs iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un koncerta norises vietās.

 

Paralēli Lieldienu koncertiem, pasākumiem Cēsu Centrālā bibliotēka piedāvā divas izstādes: izstādē „Lieldienām galdu klāju” varēs iepazīties ar materiāliem par to, kādus ēdienus likt galdā Lieldienās, kā rotāt galdu, savukārt par Lieldienu ticējumiem un paražām varēs uzzināt izstādē „Pavasara saulgrieži – Lieldienas”. Izstādes aplūkojamas no 1. līdz 14. aprīlim Cēsu Centrālajā bibliotēkā bez maksas.

 

Lieldienu rītā saule dejo, bet ja uz to skatās caur zīda drānu ,tad var pašu Laimu ieraudzīt. Jaukas Lieldienas!

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

tel. 64122431

e – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv