Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 4.februāris  


Cēsīs kultūra nav sniegā ieputināta

Neraugoties uz sniega kalniem Latvijā, Cēsu kultūras dzīve nav sniegos ieputināta. Februāra mēnesī, kad sniegputenis mijas ar lielu aukstumu, cēsniekiem ir iespēja baudīt augstas klases vokālās grupas sniegumu, viesmākslinieku un radošo kolektīvu koncertus. Mazajiem skatītājiem šomēnes ir paredzēti cirka priekšnesumi un teātra izrāde. Aizraujošas solās būt tradicionālās skijoringa sacensības.

 

Izstāžu zālē „Vecpilsēta” 5.februārī tiks atklātas divas jaunas izstādes. Kultūras biedrības "Harmonija" gleznotāju radošo darbu izstāde "Krāsu prieks" un SIA "Raunas ceplis" keramikas darbi būs skatāmi līdz 30. martam bez maksas.

 

6.februārī Cēsu pilsētas stadionā skatītāji varēs vērot skijoringa sacensības piecās klasēs. Kā pastāstīja pasākuma organizators Artis Rasmanis, kurš arī piedalīsies visās skijoringa klasēs un ziemas motokrosā ar kvadraciklu, sacensības būs interesantas gan lieliem, gan maziem, jo tajās plānotas spraigas cīņas, ne tikai Latvijas izcilāko skijoringistu priekšnesumos, bet arī Igaunijas un Holandes sportistu iesaistīšanās cīņa par uzvaru.

 

CATA Kultūras nams 6.februārī aicina uz dzejnieku nakts bohēmu, piedāvājot tāda paša nosaukuma izrādi. Nakts viesu vidū būs arī aktrise I Pļavniece, bet profesionālie mūziķi I.Grunte un A.Kārklis būs nonākuši ielas muzikantu lomās. Skanēs smeldzīgas un skaistas dziesmas, kā arī būs iespēja dzirdēt reālus anekdotisku gadījumus un nostāstus iz mākslinieku dzīves.

 

Bērniem pamācošu un jautru izrādi „Vilks, kurš rija grāmatas” iestudējis Cēsu Tautas teātris. Izrādē garlaicības mākts, vilcēns dodas līdzi zinātkārajam zaķēnam mācīties pie gudrās pūces. Pūce ir ļoti gudra, jo izlasījusi daudz grāmatu jeb kā zaķēns saka – viņa grāmatas burtiski „rij”. Vilcēns nesaprot, ka tas ir pārnestā nozīmē.... Kas notiks tālāk iespējams noskatīties izrādē 7.februārī Cēsu MRU kluba zālē.

 

Krāsains un kā allaž aizraujošs, 11.februārī Cēsīs ierodas cirks „Allē” ar izklaidējošu programmu, kurā piedalīsies Starptautiskā cirka festivāla Parīzē laureāte komiķu grupa „Grog”, burvju mākslinieki, žonglieri, dzīvnieki un klauni!
 

Sagaidot Svētā Valentīna jeb mīlētāju dienu, kas nu jau kļuvusi arī par vienu no svinamajām dienām mūsu valstī,12.februārī  Cēsīs izskanēs grupas „Sestā jūdze” akustiskais koncerts, savukārt vakarā  dejotājiem tiks rīkota balle kopā ar Ēriku Gruzniņu.

 

Cēsu Kultūras centra radošie kolektīvi aicina skatītājus uz trīs koncertiem. 13.februārī vidējās paaudzes sadancošanās festivāls „Muļķe sirds”, kas kļuvis jau par labu tradīciju kopš 2000.gada. Bērnu un jauniešu deju kolektīvs „Randiņš”, savus fanus kopā pulcina uz diviem koncertiem – 14.februārī koncerts „Pavasari gaidot” un 19.februārī 9.klašu un jauniešu sastāvs aicina uz sadejošanos „Kas es Tevi aicināju” viesus no Rīgas, Nītaures, Siguldas, Balviem.

 

19.februārī duets Santa Zapacka & Harijs Ozols koncertprogrammu veltīs aktrisei Antrai Liedskalniņai 80 gadu jubilejā. Skanēs aktrises mīļākās dziesmas, dzeja un proza. 

Pārdomas par bērna integrāciju kopējā pasaules ainā, ģimenes nozīmi bērna mūžā, tiks izspēlētas Neatkarīgā teātra "Skatuve" piedāvātajā izrādē„Miskastes bērns” 26.februārī.

Uz tikšanos, sniegiem un puteņiem spītējot!

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska
Cēsu Kultūras centra
Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste
Tālr. 64122431
E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv
www.kulturcentrs.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv