Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 4.februāris  


AS „Cēsu alus” aicina ciemos skolu jauniešus


 

AS „Cēsu alus” šī gada 17. februārī aicina skolu jauniešus no visas Latvijas apmeklēt uzņēmuma ražotni Cēsīs, lai klātienē iepazītos ar uzņēmuma darbību un alus darīšanas profesionāļiem.

 

AS „Cēsu alus” iesaistījies projektā "Uzņēmumu Atvērto durvju nedēļa", kā arī pasaulē populārajā skolēnu izglītības pasākumā „Ēnu diena”, tādēļ, lai iepazīstinātu jauniešus ar visstraujāk augošās alus darītavas attīstību un darbību, šī gada 17. februārī uzņēmuma ražotnē Cēsīs uz interesantu ekskursiju tiek gaidīti skolēni un jaunieši no visas Latvijas. Jauniešiem šajā dienā būs unikāla iespēja kopā ar alus darīšanas profesionāļiem klātienē vērot, kā top Cēsu alus ražotā produkcija, uzzināt uzņēmuma veiksmes stāstus un iepazīties ar viņus interesējošo profesiju noslēpumiem.

 

Lai uzņemtu viesos pēc iespējas vairāk interesentu, šajā dienā tiks organizētas divas ekskursijas, ko vadīs AS „Cēsu alus” galvenais aldaris Māris Grambergs.

 

Pieteikties ekskursijām var skolēnu sociālajā interneta portālā www.prakse.lv, savukārt izvēlēties, kuram no Cēsu alus speciālistiem kļūt par „ēnu” var mājaslapā: www.enudiena.lv. Interesentu pieteikumus gaidīsim arī telefoniski AS „Cēsu alus” birojā: 64122423 vai e-pastā: cesualus@cesualus.lv

 

 

Informācijai:

Akciju sabiedrība Cēsu alus ir otra lielākā alus darītava Latvijā un visvecākā alus darītava Ziemeļeiropas reģionā. 98% balsstiesīgo akciju pieder somu koncernam OLVI Oуj. Kopš 2001. gada uzņēmuma attīstībā investēti 25 miljoni latu, no tiem 7 miljoni 2008. gadā – ražošanas kompleksa paplašināšanā un skārdeņu pildīšanas līnijas uzstādīšanā. AS Cēsu alus produktu portfelī ir plaši pārstāvētas astoņas dzērienu kategorijas: alus, alkoholiskie kokteiļi, sidri, enerģijas dzērieni, near water (bagātināts ūdens), sulas, sulu dzērieni, bezalkoholiskie dzērieni.

 

 

 

Papildus informācija:

Agita Baltbārde

AS „Cēsu alus” Sabiedrisko attiecību vadītāja

agita@cesualus.lv

Tālr. 67511390; 29133073Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv