Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 4.februāris  


Rīt pārrunās veselības jomas aktualitātes Cēsu novadā


 

Rīt, 5.februārī Cēsīs darba vizītē ieradīsies veselības ministre Baiba Rozentāle. Ministre apmeklēs neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Cēsu brigāžu punktu, Cēsu klīniku  un tiksies ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu un klīnikas direktoru Guntaru Knikstu.

 

Vizītes laikā Cēsu novada priekšsēdētājs un klīnikas direktors ar ministri pārrunās veselības aprūpes jautājumus un aktualitātes Cēsu novadā. Ministre apskatīs arī neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Cēsu brigādes punktu un Cēsu klīniku.

 

Vizītes sākumā, lai iepazītos ar aprīkojumu, kas piešķirts sešām bijušajā Cēsu rajonā izvietotajām neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādēm ministre tiksies ar brigāžu mediķiem.

 

Plašsaziņas līdzekļu ievērībai. Veselības ministres B.Rozentāles vizīte sāksies plkst.13.00 Cēsu klīnikā Cēsīs, Slimnīcas ielā 9.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv; www.cesis.lv  Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv