Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2019.gada 7.decembris   Vārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2010.gada 4.februāris  


Cēsu novada mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji


1. Latviešu valoda un literatūra 11. un 12. klasei

I vieta – Agija Lāce, 11. klase, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Elita Rozīte;

II vieta – Agnese Katlapa, 12. klase, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Laima Pērkone;

III vieta – Laura Kampenusa, 12. klase, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Laima Pērkone;

III vieta - Dina Savkina, 12. klase, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Ieva Radzobe;

III vieta – Madara Medne, 12. klase, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Laima Pērkone;

III vieta – Sandra Ozoliņa, 12. klase, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Laima Pērkone;

Atzinība – Edmunds Cepurītis, 12. klase, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Ieva Radzobe;

Atzinība – Diāna Bogrova, 12. klase, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Gunta Bērziņa;

Atzinība – Anete Belousova, 11. klase, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Ina Gaiķe;

Atzinība – Santa Iesmiņa, 12. klase, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Gunta Bērziņa;

Atzinība – Nora Ķibilda, 11. klase, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Elita Rozīte.

2. Latviešu valoda un literatūra 8. - 9. klasei

8. klase –

I vieta - Sandra Grosberga, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Viktorija Sīviņa;

II vieta - Dina Zveja, Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Dace Pētersone;

III vieta – Evita Zagorska, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājaVineta Bērziņa;

Atzinība – Raimonda Žvarte, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inese Lāce;

Atzinība – Ance Urtiņa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Vineta Bērziņa.

9. klase –

I vieta – Māra Skuja, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Elita Rozīte;

II vieta - Arta Martinsone, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Elita Rozīte;

III vieta – Kristiāna Pole, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Inese Lāce;

Atzinība – Elīna Krūze. Cēsu 1. pamatskola, skolotāja Iveta Medne;

Atzinība – Alise Alvīne Gemze, Cēsu 2. pamatskola, skolotāja Ginta Zecmane

3. Ķīmija 9. -12. klasei

9. klase –

I vieta – Krišjānis Segliņš, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte;

II vieta – Rolands Eglītis, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte;

III vieta Liene Neimane, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte;

Atzinība – Kristaps Sīlītis, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte;

10. klase –

I vieta – Lauris Avotiņš, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte;

II vieta – Kristaps Folkmanis, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte;

III vieta – Ilze Buža, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Arnis Andersons;

Atzinība – Ginta Boze, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte;

 

11. klase –

I vieta - Artis Soste, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte;

II vieta - Agija Lāce, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Arnis Andersons;

III vieta – Nora Ķibilda, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Arnis Andersons;

III vieta – Raitis Bundziņš, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte;

Atzinība – Valdis Linde, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte.

12. klase –

I vieta - Ingus Pērkons, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Arnis Andersons;

II vieta - Juris Ķibilds, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Arnis Andersons;

III vieta - Artūrs Kanders, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotāja Sarmīte Dreijalte.

4. Fizika 9. - 12. klasei

9. klase –

I vieta – Raimonds Zariņš, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs;

II vieta – Eduards Zigurds Lejiņš, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Reinis Lazdiņš;

III vieta – Kārlis Zemītis, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs;

Atzinība – Liene Neimane, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Reinis Lazdiņš;

Atzinība – Artūrs Dzenis, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Reinis Lazdiņš;

Atzinība – Valentīns Persaņs, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs;

10. klase –

I vieta – Pēteris Bondars, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Reinis Lazdiņš;

II vieta – Ilze Buža, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs;

III vieta – Ildze Jakunova, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs;

III vieta – Sandris Samohvalovs, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Reinis Lazdiņš;

Atzinība – Dinārs Kairis, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs;

Atzinība – Ginta Boze, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Reinis Lazdiņš.

11. klase –

I vieta – Matīss Lācis, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs;

II vieta – Artis Soste, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Reinis Lazdiņš;

III vieta – Dāvis Rozītis, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Reinis Lazdiņš;

III vieta – Raitis Bundziņš, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Reinis Lazdiņš;

Atzinība – Nora Ķibilda, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs.

12. klase –

I vieta - Gusts Sproģis, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs;

II vieta – Edgars Olehnovičs, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs;

III vieta – Ģirts Apškrūms, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs;

III vieta – Edgars Fusa, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Igors Bužs;

Atzinība – Edmunds Jansons, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Reinis Lazdiņš;

Atzinība – Aldis Priedeslaipa, Cēsu Valsts ģimnāzija, skolotājs Reinis Lazdiņš.

 

Informāciju sagatavoja Biruta Dambīte, Cēsu novada pašvaldība

 

04.02.2010.



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv