Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 4.marts  


Cēsu pilsētas Vecāku dome par drošu vidi

Š.g.3.martā Cēsu notika kārtējā Cēsu pilsētas Vecāku domes sēde, kurā apsprieda idejas Cēsu rajona Vecāku dienas organizēšanai.

 

Vecāki izteikuši atbalstu Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rosinājumam pārcelt uz 11.un 12.klasi tikai tos skolēnus, kuriem visos mācību priekšmetos ir tikai sekmīgi vērtējumi.

 

Vecāku dome uz sarunu bija uzaicinājusi Cēsu rajona valsts policijas priekšnieka vietnieku Jāni Gobu. Tika debatēts par pilsētas apgaitā vēroto situāciju pilsētā un  nolemts, turpināt sadarbību ar valsts un pašvaldības policiju, lai rūpētos par drošu vidi. Vecāku domē bija ieradies arī baseina „Rifs” īpašnieks Edmunds Grava, lai rosinātu vecākus bērnus vest uz peldētapmācības nodarbībām.

 

Vecāku dome ir bezpartejiska, tā sadarbojas ar visiem ievēlētajiem Cēsu pilsētas domes deputātiem un visām organizācijām, iestādēm un privātpersonām, kuras ieinteresētas atbalsta sniegšanā skolēniem, pedagogiem un vecākiem.

 

 

Cēsu Vecāku padome darbojas jau vairāk nekā četrus gadus un tajā ir 11 dalībnieki, kas pārstāv Cēsu pamatskolas, vidusskolu un ģimnāzijas. Vecāku dome uztur saikni starp izglītības iestādēm no vecāku viedokļa, rūpējas par bērniem drošas vides veidošanu pilsētā, organizē vecāku izglītošanos un veic citas sabiedriskas aktivitātes. Kā ari, Vecāku dome uztur saikni ar Latvijas vecāku apvienību VISS, kas sadarbojoties ar LR Izglītības un zinātnes ministriju, veic dažādu viedokļu aptauju par izglītības procesu Latvijā.

 

 

 

Papildus informācija                                                                             Informāciju sagatavoja

Dzintra Kozaka

Cēsu pilsētas domes Izglītības metodiķe

Tālr.64121009

M.t.29126373

e-pasts: dzintra.kozaka@dome.cesis.lv

 

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv