Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 4.marts  


Lieldienu koncertprogramma „Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks”

Sagaidām Lielu dienu, ar baltām villainēm!

 

Pirmajās Lieldienās,12. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 15.00 Lieldienu lustes Cēsīs Rožu laukumā. Olu ripināšana, šūpošanās un citas jautrošanās! Mazos skatītājus priecēs Liepas teātris „Krams” ar izrādi „Pauks un Šmauks”. Tautiskas noskaņas radīs folkloras kopa „Ore”, svētku ļembastu ar rotaļām sarīkos jautri zaķi no Cēsu Tautas teātra jauniešu studijas.

 

Būs Lieldienām īpaši sagatavota koncertprogramma „Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks”, kurā piedalīsies Cēsu Kultūras centra deju kolektīvi „Dzirnas”, „Saulgrieži” un Drabešu sākumskolas bērnu deju kolektīvs "Pipariņš", kolektīvu vadītāja un koncertprogrammas sastādītāja Ruta Paulsone.

 

Lieldienu koncertprogrammas „Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks” repertuārā Lieldienu tēmu izdejos ar dejām: „Kučierpolka”, „Sitam plaukstas”, „Lielā vista”, „Tur uz laukiem”, „Saulīte bagātā”, „Es ar savu vīriņu”, „Ols’ labs?Gosti labi!”, „Lustīgā deja” u.c.

 

Programmu interesantu padara trīs dažāda vecuma paaudžu dejotājiem sadejojot kopā un parādot, ka deju solis vienlīdz labs var būt gan senioriem, gan vidējās paaudzes dejotājiem, gan bērniem!

 

Koncertprogrammas „Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks” repertuāru skatīt www.kulturcentrs.lv

 

Lieldienu rītā mute jāmazgā tekošā avotā, lai visu gadu būtu mundrs! Ja to nepaspēji izdarīt, atnāc uz Rožu laukumu un Tevi atmodinās dejotāji!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

tel. 64122431

e – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv