Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 4.marts  


Koris „Wenden” koncertē Lizumā

6.martā Cēsu Kultūras centra jauktais koris „WENDEN” ir uzaicināts piedalīties koru koncertā „MARTS, TULPES UN DZIESMAS”, kuru organizē Lizuma kultūras nams.

Koncertā piedalīsies četri jauktie kori – no Lizuma, Madonas, Alūksnes un Cēsīm, kur katrs no kolektīviem sniegs individuālu priekšnesumu ar 5 dziesmām un noslēgumā sadziedāsies kopdziesmās.

„Wenden” priecēs klausītājus ar skanīgām, jautrām un liriski sentimentālām dziesmām, no kurām daļa  jau tika izdziedātas 13.februārī, Marikas Slotinas – Brantes organizētajā koncertā „Pa mīlestības pinekļiem”, kas norisinājās Amatas novada kultūras namā Ģikšos.

Klausītājiem būs iespēja dzirdēt  čehu komponista B.Smetanas „Zemnieku kori” no operas „Pārdotā līgava”,  latviešu skaņraža P.Dambja līksmo dziesmu „Precību dancis”, lirisko J.Lūsēna „Lūgšana” no „Diatoniskās kantātes”, kā arī citus korim iemīļotus skaņdarbus.

Kora „WENDEN” raksturojums – devīze: Wendeniešu dzīves ceļu vienmēr ir pavadījusi nenogurstoša darba griba, stiprs entuziasms, gaiši vārdi un ar mīlestību izdziedāta dziesma.

 Dziesma, kas uzmundrina garu, sasilda sirdi un pacilā dvēseli.

Un ir jābūt kaut mazliet slimam uz dziesmu, lai to visu spētu izdziedāt citiem.

 Laikam tādi arī mēs esam...jo...TIE ESAM MĒS!

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Kora „Wenden” diriģente

Marika Slotina – Brante

marika.slotina@inbox.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv